Cleo i jej rozpuszczone włosy. Fani zachwyceni nową fryzurą gwiazdy. "Ślicznie"

Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. To bardzo niecodzienny widok. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie. Fani piosenkarki również byli pod wrażeniem.

Cleo jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie eksperymentują z włosami. Piosenkarka od lat wierna jest temu samemu kolorowi - blond. Również fryzura, w tym długość włosów, pozostają niezmienne. Cleo zazwyczaj nosi swoje długie pukle albo upięte w wysoki kucyk, albo związane w warkocz. Jedynym urozmaiceniem fryzury popularnej piosenkarki są dodatki do włosów np. w postaci kolorowych tasiemek, efektownych spinek, czy opasek.

Tym razem jednak Cleo zaskoczyła swoich fanów, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Piosenkarka postanowiła bowiem pokazać, jak wygląda w rozpuszczonych włosach. Fani są zachwyceni. Nie dziwimy się. My również jesteśmy.

Cleo i jej rozpuszczone włosy

Cleo postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać na Instagramie, jak spędza czas podczas domowej izolacji. 

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi. I przyznam, że jak warunki domowe wyszło całkiem nieźle

- napisała na Instagramie Cleo, przyznając, że sama dała radę odświeżyć swoją fryzurę bez pomocy fryzjera.

Jednak wszyscy patrzą nie na lekko odświeżony kolor włosów Cleo, wciąż jest to jasny blond, tylko na rozpuszczone włosy piosenkarki. To naprawdę bardzo rzadki widok! Cleo w rozpuszczonych włosach wygląda przepięknie i, naszym zdaniem, dużo młodziej. Sami zobaczcie:

 

Cleo i jej rozpuszczone włosy. Fani zachwyceni nową fryzurą piosenkarki

Reakcja fanów na rozpuszczone włosy Cleo? Byli wprost zachwyceni, a my nie dziwimy się. Oto niektóre z ich pozytywnych komentarzy:

Ślicznie
Cudowna
Ale ślicznie
Pięknie wyglądasz

Zgadzacie się z opiniami fanów Cleo? Podoba wam się w rozpuszczonych włosach?

Więcej o: