Kasia Tusk zachwyca w supermodnych spodniach jeansach. To model z Zary

Kasia Tusk po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać dobrze i nie trzeba przy tym wydawać dużo pieniędzy. Popularna blogerka postawiła na modne spodnie jeansy z Zary. I wyglądała świetnie!

Kasia Tusk jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 363 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Kasia Tusk już nieraz udowodniła, że nie trzeba wydawać fortuny, aby wyglądać dobrze, stylowo i z klasą. Popularna blogerka bardzo chętnie nosi ubrania z sieciówek, w których zawsze wygląda stylowo i z klasą. Nie inaczej było i tym razem. Kasia Tusk postawiła na modne jeansy z sieciówki Zara i to był strzał w 10!

Kasia Tusk zachwyca w modnych spodniach jeansach. Kupiła je w popularnej sieciówce Zara

Kasia Tusk, jak to ma w zwyczaju, podzieliła się na Instagramie swoją kolejną stylizacją. Tego dnia popularna blogerka postawiła na wygodny i luźny styl casual. Miała na sobie zwykły, biały T-shirt, piękny, beżowy płaszcz typu trencz z Zary oraz białe tenisówki Converse. Tego dnia autorka bloga Makelifeeasier założyła również modne jeansy o długości 7/8 oraz z podwyższonym stanem. Jak się okazuje, model spodni, które miała na sobie Kasia Tusk, pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Jak wam się podoba Kasia Tusk w takim zwyczajnym, codziennym wydaniu? 

 
Więcej o: