Joanna Koroniewska zdradziła swój sposób na piękne włosy. "To delikatna koloryzacja i pielęgnacja w jednym produkcie"

Joanna Koroniewska postanowiła zdradzić swój sprawdzony sposób na piękne, zdrowe i błyszczące włosy. Jest nim maska, która jednocześnie pielęgnuje i delikatnie ożywia kolor pukli.

Joanna Koroniewska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić swoim fanom, jak dba o swoje włosy. Swoim trikiem podzieliła się na Instagramie. Jaki jest sekret pięknych i zadbanych włosów Joanny Koroniewskiej? Czytajcie dalej.

Joanna Koroniewska zdradziła, jak dba o włosy

Joanna Koroniewska opublikowała na Insatgramie zdjęcie, na którym pokazała się w rozpuszczonych włosach. Przy okazji zdradziła również w opisie do fotografii, jak dba o swoje kosmyki.

Klucz do piękna zaczyna się od głowy. Czasami chodzi o nasze myśli a czasem właściwie dla wielu kobiet włosy są atrybutem szczęścia. No cóż. Ja miałam szczęście. Do kiedy nie zaczęłam ich farbować. A teraz oprócz zaufanego od lat fryzjera, staram się też zawsze opierać na dobrych jakościowo kosmetykach. To moja inwestycja. Różne produkty dostaję do testowania. Ale o ten produkt, który jak wrzuciłam go na story i zobaczyłyście końcowy efekt, nadal pytacie mnie w prywatnych wiadomościach. Codziennie. Z chęcią go wam przedstawiam

- napisała na Instagramie Joanna Koroniewska.

Sekret pięknych włosów Joanny Koroniewskiej? Maska

Okazuje się, że sekret pięknych, zdrowych i błyszczących włosów popularnej aktorki to maska Choice firmy Medavita. Jak gwiazda sama mówi: to produkt, który po pierwsze tonuje włosy wybranym odcieniem, a z drugiej strony odżywia je i nabłyszcza. Maska w swoim składzie ma drogocenne oleje: kokosowy oraz z nasion borówki. Dodatkowo również aminokwasy, które regenerują strukturę włosa.

Ogólnie rzecz ujmując, to delikatna koloryzacja i pielęgnacja w jednym produkcie. Maska to świetna alternatywa dla wszystkich, których kolor włosów stracił swoją moc po koloryzacji, zmienił odcień tak jak w przypadku zażółcenia włosów blond, albo dla tych którzy chcą nadać ton posiadanemu odcieniowi

- rekomenduje Joanna Koroniewska.

 
Więcej o: