Joanna Liszowska bez makijażu i z dużymi odrostami. "Jaka ty jesteś ładna bez tych wszystkich dodatków"

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć aktorkę w wersji naturalnej: bez makijażu i z odrostami na włosach. Co więcej, gwiazda nie wstydziła się pokazać swoje siwe włosy. I brawa dla niej za to!

Joanna Liszowska, jak większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domowej izolacji, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Fani aktorki nie mogą jednak narzekać, nie zniknęła ona całkowicie. Regularnie bowiem na swoim Instagramie uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak obecnie spędza czas.

Tym razem Joanna Liszowska pokazała, jak wygląda w wersji naturalnej: bez makijażu i z włosami, które dawno nie były farbowane. Brawo! Lubimy, kiedy gwiazdy pokazują się w swoim naturalnym i codziennym wydaniu. Co więcej, Joanna Liszowska nie wstydziła się zaprezentować swoich siwych włosów. I za to kolejne brawa!

Joanna Liszowska bez makijażu i z odrostami

Joanna Liszowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak się opala przed domem. Aktorka, którą obecnie możemy oglądać w serialu Polsatu pt. "Przyjaciółki", była bez makijażu. Uwagę zwracają również jej włosy i odrosty, którymi, jak widać, Joanna Liszowska w ogóle się nie przejmuje. Co więcej, na głowie aktorki widać również siwe włosy. Na szczęście gwiazda nie wstydzi się ich i z dumą pokazuje, czym zaimponowała swoim fanom.

Hej! Całusy słoneczne dla wszystkich!!! (...)

- napisała na Instagramie Joanna Liszowska.

 

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy

Takie naturalne wydanie Joanny Liszowskiej bardzo przypadło do gustu jej fankom. Pod zdjęciem od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. 

Kasiu pięknie. Jak patrzę na ciebie, to aż mi lepiej, że nie tylko ja jestem siwa
Piękna i pełna wdzięku
Jaka ty jesteś ładna bez tych wszystkich dodatków
Naturalnie piękna

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Joanny Liszowskiej.

Więcej o: