Małgorzata Socha świętowała swoje okrągłe urodziny w sukience za prawie 1600 zł. Pokazała zdjęcia

Małgorzata Socha pokazała na Instagramie, jak świętowała swoje 40. urodziny. Uwagę zwraca jej różowa sukienka, która, jak się okazuje, do najtańszych nie należy. Wiemy, skąd pochodzi i ile kosztuje.

Małgorzata Socha 23 kwietnia świętowała swoje okrągłe, bo 40. urodziny. Popularna aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak obchodziła swoje tegoroczne święto. Na Instagramie podzieliła się kilkoma zdjęciami z urodzin. Uwagę zwraca sukienka Małgorzaty Sochy, która do najtańszych nie należy. Wiemy, gdzie aktorka ją kupiła i za ile.

Zobacz wideo Małgorzata Socha pokazała, jak dba o sylwetkę:

Małgorzata Socha świętuje urodziny w drogiej sukience. Znamy jej cenę

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, na których zrelacjonowała swoje 40. urodziny. Fotografie zostały zrobione w ogrodzie przed domem. Aktorka pochwaliła się swoją urodzinową stylizacją oraz pięknym, wielkim tortem.

Tego dnia Małgorzata Socha postawiła na sukienkę w odcieniach różu. Model ten pochodzi z kolekcji polskiej marki Bizuu i wciąż jest dostępny na stronie sklepu online. Sukienka ta ma długość za kolano i bufiaste rękawy. Ile kosztuje? Dokładnie 1599 zł.

Print w klimacie vintage, sprawiają, że przywołasz na myśl amerykańskie potańcówki z lat 50

- czytamy opis sukienki na stronie sklepu online marki Bizuu.

 

Małgorzata Socha zasypana komplementami od fanów

Fani od razu zaczęli składać życzenia swojej idolce. Część jednak skupiła się na wyglądzie Małgorzaty Sochy, komplementując ją. Wiele osób zwróciło uwagę, że aktorka nie wygląda na 40 lat, tylko na dużo mniej. Zgadzacie się z nimi?

Chciałabym wyglądać tak w wieku 40 lat.
A jednak wygląda pani na 20!
Że co? Dobry żart. Nie wierzę w pani wiek. Góra 30, na pewno nie 40.
Nie wierzę. To chyba Prima Aprilis. Chyba 30stka. 100lat.
Więcej o: