Jennifer Lopez na bardzo odważnym zdjęciu. Pokazała się w kostiumie kąpielowym z ogromnym dekoltem

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie, na którym jest ubrana w skąpy kostium kąpielowy z naprawdę dużym dekoltem.

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej kobieca i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Nie inaczej było i tym razem. Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z basenu, na którym widzimy ją w kostiumie kąpielowym z naprawdę dużym dekoltem. Fani byli pod ogromnym wrażeniem wyglądu gwiazdy. My również jesteśmy!

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu. Pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym

Jennifer Lopez ma 50 lat (w lipcu tego roku skończy 51), ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez chętnie też chwali się efektami swoich ciężkich treningów. Nic dziwnego! Tym razem opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją, siedzącą w wodzie, w basenie, w skąpym kostiumie kąpielowym, który ma naprawdę duży dekolt. Odważnie!

 

Jennifer Lopez w skąpym kostiumie kąpielowym apeluje, żeby dbać o ziemię. Fani patrzą głównie na jej biust

Jennifer Lopez opublikowała swoje gorące zdjęcie, aby zwrócić uwagę na ekologię i dbanie o ziemię. A wszystko to z okazji dnia naszej planety.

Matka Ziemia. Zwracajcie uwagę na to, jak ją traktujecie. Kochajcie ją, a będzie z wami zawsze

- zaapelowała na swoim Instagramie Jennifer Lopez.

Fani jednak nie skupili się na apelu piosenkarki, tylko na jej obłędnym wyglądzie. Zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków oraz komentarzy, w których internauci zachwycali się Jennifer Lopez:

Przepiękna! Ósmy cud świata.
Królowa piękności.
Wyglądasz oszałamiająco.
Wyglądasz zniewalająco i nigdy nie znudzi mi się pisanie ci takich rzeczy
Więcej o: