Joanna Koroniewska w modnych spodniach z imitacji skóry. Są z Zary. Znamy ich cenę. To hit na ten sezon!

Joanna Koroniewska po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Widać, że aktorka doskonale orientuje się w trendach modowych. Tym razem postawiła na modne spodnie z imitacji skóry, które pochodzą z Zary. I wygląda w nich fenomenalnie!

Joanna Koroniewska ma to do siebie, że cokolwiek założy, wygląda świetnie. I to niezależnie od tego, czy jest to stylizacja na co dzień, czy na wieczorne wyjście, czy na wyjątkową okazję. Aktorkę obserwuje na Instagramie ponad 394 tysięcy osób, dla których stanowi ona modową inspirację.

Tym razem Joanna Koroniewska zaprezentowała się w obłędnych i modnych, czarnych spodniach z imitacji skóry. To hit na ten sezon! Takie same kupicie w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. I co ważnie, nie kosztują fortuny!

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała swoje domowe wygłupy z mężem:

Joanna Koroniewska w supermodnych spodniach z Zary. Są z imitacji skóry

Joannę Koroniewską wzięło ostatnio na wspomnienia. Z tego powodu na swoim Instagramie podzieliła się starym zdjęciem, które zrobiono jeszcze w czasach, kiedy można było wychodzić z domu bez żadnych ograniczeń z powodu pandemii koronawirusa.

Zaledwie parę tygodni temu. Mniejszy odrost, świeża hybryda, kawka. Wymarzona chwila. Życie jakieś takie pełniejsze (...).  A jak tam wasze plany? Zoom ze znajomymi, wypad z kuchni do pokoju czy może jakieś wyjście z psem się szykuje?!

- zapytała z nostalgią Joanna Koroniewska.

Naszą szczególną uwagę przykuła stylizacja aktorki, a dokładnie jej dolna część. Tamtego dnia Joanna Koroniewska postawiła na bardzo modne w tym sezonie czarne spodnie z imitacji skóry. Model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

 

Joanna Koroniewska w modnych spodniach z Zary. Znamy ich cenę

Podobają wam się modne spodnie z Zary, które miała na sobie Joanna Koroniewska? Mamy zatem dla was dobrą wiadomość. Wciąż są dostępne w sklepie online. I nie trzeba na nie wydawać fortuny - kosztują 139 zł. Skusicie się? Takie spodnie, które zrobione są z imitacji skóry, nadadzą każdej stylizacji charakteru i lekkiego pazura. I są obecnie bardzo modne.

Więcej o: