Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w obcisłej i bardzo krótkiej kreacji z dużym dekoltem. Wygląda przepięknie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wprawiło w zachwyt jej fanów. Gwiazda wygląda wprost obłędnie w tej krótkiej i obcisłej różowej sukience. My nie możemy oderwać wzroku.

Małgorzata Rozenek-Majdan rodzi już lada moment. Świadczyć o tym może wielkość jej ciążowego brzuszka. Trzeba przyznać, że ciąża bardzo służy gwieździe, która wygląda rewelacyjnie. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w obłędnej kreacji, którą zachwyciła wszystkich swoich fanów. Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej kreacji

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wprawiło w zachwyt jej fanów. Ciężarna gwiazda pokazała się w dość odważnej stylizacji i to był strzał w 10! Wyglądała rewelacyjnie.

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na bardzo krótką i obcisłą sukienkę w kolorze pastelowego różu, która odsłoniła jej piękne nogi. Kreacja miała duży dekolt (ale nie wulgarny), ozdobiony delikatną kokardą. Jak wam się podoba ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w tak odważnej kreacji?

 

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w obcisłej i krótkiej sukience z dużym dekoltem. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Im również odważna sukienka gwiazdy bardzo przypadła do gustu. Zdjęcie zdobyło ogromną liczbę lajków i pozytywnych komentarzy. A to tylko niektóre z nich:

Chyba każda kobieta chciałaby tak wyglądać i tak „przytyć” w ciąży jak pani. Ja osobiście zazdroszczę sylwetki w stanie błogosławionym.
Fenomenalnie pani wygląda.
Piękna! Pani jest taka kobieca.
Wyglądasz kwitnąco.
Pięknie pani z brzuszkiem.

Zgadzacie się z opiniami internautów?

Więcej o: