Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła sposób na cienie pod oczami. Ten produkt kupisz za grosze w każdej aptece

Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się swoim sprawdzonym i przede wszystkim tanim sposobem na cienie pod oczami. To produkt apteczny - żel z arniką.

Marina Łuczenko-Szczęsna na początku lipca 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka bardzo szybko wróciła do formy i figury sprzed ciąży. Gwiazda może się pochwalić równie piękną cerą. Fanki regularnie pytają ją o to, jak piosenkarka dba o swoją skórę, zarówno na twarzy, jak również na całym ciele. Tym razem Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła swój sprawdzony sposób na cienie pod oczami. Co ważne, jest on dostępny dla każdego! Kupicie go bez problemu w większości aptek i to za mniej niż 15 zł.

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, jak radzi sobie z cieniami pod oczami

Marina Łuczenko-Szczęsna jako młoda mama ma za sobą zapewne niejedną nieprzespaną noc. Co robi, że mimo to, wygląda tak dobrze? Jedna z internautek wprost zapytała o to piosenkarkę:

Ja bym chciała się dowiedzieć, jak to robisz, że przy dziecku nie masz cieni pod oczami, bo to moja największa zmora…

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gwiazdy. Okazuje się, że jej sposobem na cienie pod oczami jest naprawdę tani produkt, który kupicie w każdej aptece.

Cienie pod oczami. Poznaj sposób Mariny Łuczenko-Szczęsnej. To żel arnikowy

Marina Łuczenko-Szczęsna otwarcie przyznała, że sama również ma cienie pod oczami, ale dobrze sobie z nimi radzi. Jak? Używając żelu arnikowego na powieki i pod oczy. Kupicie go praktycznie w każdej aptece za ok. 10 zł. 

Kochana! Maaam cienie baaardzo często. Na szybko polecam – gel z arniką z apteki. Masaż rollerem z różowego kwarcu

- odpisała Marina Łuczenko-Szczęsna, dzieląc się swoim sposobem na walkę z cieniami pod oczami.

Więcej o: