Maja Hyży i Konrad. Kim jest ukochany piosenkarki? Gwiazda w końcu pokazała twarz partnera

Maja Hyży jest w ciąży. Takie informacje obiegły niedawno media. Teraz piosenkarka pokazała twarz swojego partnera, Konrada, z którym spodziewa się ich pierwszego dziecka. Kim jest ukochany gwiazdy? Odpowiadamy.

Maja Hyży kilka dni temu zaskoczyła wszystkich, informując, że jest w ciąży. 30-letnia piosenkarka i uczestniczka trzeciej edycji programu TVN "X Factor" spodziewa się swojego trzeciego dziecka. Maja Hyży jest już bowiem mamą 8-letnich bliźniąt, Wiktora oraz Alexandra. Ich ojcem jest zwycięzca programu "X-Factor" Grzegorz Hyży. Para kilka lat temu zdecydowała się rozstać. Maja Hyży odnalazła miłość u boku innego mężczyzny, z którym jest w ciąży.

Maja Hyży i Konrad - kim jest ukochany piosenkarki?

Maja Hyży dopiero niedawno pochwaliła się swoją nową miłością, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochanym. Kilka dni temu zaś zdradziła w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala", że spodziewa się dziecka.

Z Konradem, moim partnerem, to było zakochanie od pierwszego wejrzenia. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafił swój na swojego. A ciąża jest tylko i aż przypieczętowaniem naszej miłości oraz wisienką na kilkupiętrowym torcie. Dlaczego? Bo każde z nas jest już po przejściach, z bagażem doświadczeń, a dla siebie staliśmy się karmą za wcześniejsze upadki

- opowiadała Maja Hyży.

Maja Hyży i Konrad - kim jest nowy partner piosenkarki? Na ten moment niewiele o nim wiadomo. Znane jest jego imię oraz to, że para poznała się przypadkowo, ponieważ mieszkali na tym samym osiedlu. Maja Hyży mówi, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Para na razie nic nie wspomina o ewentualnym ślubie. Piosenkarka nie jest jeszcze zaręczona, ale, jak sama przyznaje, marzy o tym, żeby założyć białą suknię ślubną i wyjść za mąż. Maja Hyży wyznała w rozmowie z portalem Jastrzabpost, że jej partner, Konrad od samego początku wiedział, że spotyka się z bardzo popularną piosenkarką.

Maja Hyży jest w ciąży. Pokazała partnera Konrada

Maja Hyży dopiero teraz zdecydowała się pokazać twarz swojego partnera, Konrada. Piosenkarka długo ukrywała bowiem ukochanego.

Poznaj sukienki ciążowe na Avanti24.pl

Miłość w czasach zarazy

- napisała na Instagramie Maja Hyży.

 

Maja Hyży - kim jest, wiek

Maja Hyży urodziła się 3 grudnia 1989 roku w Kołobrzegu - ma 30 lat. Jest polską piosenkarką, o której zrobiło się głośno po jej udziale w trzeciej edycji programu TVN pt. "X Factor". Maja Hyży doszła do półfinału. W programie wzięła udział razem z mężem, Grzegorzem Hyżym. Para ma razem dwóch synów-bliźniaków, Wiktora oraz Alexandra. W 2013 roku Maja i Grzegorz Hyży rozwiedli się.

Więcej o: