Aneta Zając mocno schudła. Teraz pokazała płaski brzuch. Fani pod wrażeniem. "Modelka"

Aneta Zając przeszła ostatnio dość dużą metamorfozę. Aktorka schudła ok. 10 kg i teraz chętnie chwali się swoją szczupłą sylwetką. Tym razem pokazała swój płaski brzuch.

Aneta Zając ostatnimi czasy bardzo schudła - ok. 10 kg. Popularna aktorka, znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", od tego czasu chętnie chwali się swoją nową, szczupłą sylwetką. Nic dziwnego! Efekty widoczne są już na pierwszy rzut oka. Sposób Anety Zając na szczuplejszą figurę? Tak naprawdę nie jest to nic super odkrywczego. Dieta plus regularne treningi. 

Zobacz wideo Aneta Zając pokazała wspaniały tort urodzinowy swoich synów:

Aneta Zając pokazała płaski brzuch

Aneta Zając, jak zdecydowana większość polskich gwiazd, od dłuższego czasu przebywa w domowej izolacji, zgodnie z rządowymi zaleceniami na czas pandemii koronawirusa. Aktorka nie zniknęła jednak kompletnie. Ku uciesze swoich fanów na Instagramie regularnie zdaje relację z tego, co aktualnie robi. 

Tym razem Aneta Zając zdradziła, co jest jej codziennym, porannym rytuałem. Okazuje się, że jest to joga.

Dzień dobry. A wy macie jakieś codzienne rytuały?

- zapytała na Instagramie swoich fanów Aneta Zając.

Jednak uwagę wszystkich zwraca nie to, co robi Aneta Zając, tylko jak wygląda. Spójrzcie tylko na ten płaski brzuch! Widać, że aktorka nie odpuszcza i dalej regularnie trenuje. Brawo za konsekwencję, determinację i wolę walki.

 

Fani zachwyceni wyglądem Anety Zając

Zdjęcie i wpis Anety Zając skłonił jej fanów do dzielenia się swoimi codziennymi rytuałami. Okazuje się, że zdecydowana większość z nich również dotyczy ruchu: ćwiczeń, biegania czy jogi. Część fanów w swoich komentarzach skupiła się na wyglądzie aktorki, zachwalając go.

Jak to robisz Anetka, coraz ładniejsza.
Piękna.
Modelka.
Ślicznotka.
Pięknie wyglądasz.
Więcej o: