53-letnia Salma Hayek bez makijażu. Fani twierdzą, że wygląda dużo młodziej. Zgadzacie się z nimi?

Salma Hayek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka wygląda w wersji naturalnej. Zdaniem fanów bez makijażu wygląda dużo młodziej. Sami zobaczcie.

Salma Hayek to popularna na całym świecie meksykańska aktorka. Tej pani raczej chyba nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Zdecydowana większość osób kojarzy ją jednak przede wszystkim z ról aktorskich oraz z wystąpień na czerwonym dywanie. Niewiele osób wie, jak gwiazda wygląda w wersji kompletnie naturalnej i bez makijażu.

Zobacz wideo Salma Hayek na odważnym nagraniu:

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. Wygląda dużo młodziej

Salma Hayek postanowiła pokazać się w wersji kompletnie saute. Na swoim Instagramie (na którym obserwuje ją ponad 14,7 miliona osób z całego świata) opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak aktorka wygląda w wersji naturalnej: bez makijażu i z rozpuszczonymi, niewystylizowanymi włosami

Salma Hayek ma 53 lat, a cery mogłaby jej pozazdrościć niejedna, młodsza koleżanka. Naszym zdaniem aktorka w takim codziennym, naturalnym wydaniu wygląda dużo młodziej - zupełnie jak nastolatka. Podobnego zdania są również fani gwiazdy. Dowodem na to mogą być ich liczne komentarze pod zdjęciem Salmy Hayek, na którym ta pokazała się bez makijażu.

 

Salma Hayek bez makijażu. Fani zachwyceni

Zdjęcie Salmy Hayek, na którym aktorka pokazała się bez makijażu i w wersji naturalnej bardzo przypadło do gustu jej fanom. Zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pozytywnych komentarzy, w których fani zachwycali się naturalnym pięknem Salmy Hayek.

Młodziej niż z makijażem!
Czy ty masz cały czas 18 lat?
Naturalna piękność.

Zgadzacie się z takimi opiniami fanów Salmy Hayek?

Więcej o:
Komentarze (10)
Salma Hayek bez makijażu. Ona ma 53 lata. Fani twierdzą, że wygląda dużo młodziej. Zgadzacie się z nimi?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • johram

  Oceniono 18 razy 14

  Równie. Jak się nie ostrzykuje od młodości to potem się tak wygląda. Piękna kobieta i dobra aktorka. Przeskakuje pokolenia młodsze.

 • patyczag13

  Oceniono 9 razy 7

  Hale Berry, Salma Hayek - talent i piękno (nie przemijające :)

 • bartino

  Oceniono 5 razy -3

  wszystkie latino tak wyglądaj jeśli nie zap* na 5 dzieci

 • anmaterko

  Oceniono 30 razy -8

  Ciekawe jak by wyglądała bez milionów męża i chirurgii estetycznej?Równie młodo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX