O włos od wpadki. Popularna tenisistka pokazała za dużo. Niektórzy fani zniesmaczeni

Michaella Krajicek opublikowała na swoim Instagramie gorące zdjęcie w bardzo skąpym bikini. Mało brakowało a pokazałaby swoje części intymne. Niektórym fanom nie spodobało się to.

Michaella Krajicek to 31-letnia holenderska tenisistka. W 2007 roku doszła do ćwierćfinału Wimbledonu, który jest jednym z turniejów Wielkiego Szlema (czyli najważniejszych i najbardziej prestiżowych rozgrywek tego typu). Ku uciesze swoich fanów Michaella Krajicek na bieżąco zdaje relację ze swojego prywatnego życia za pośrednictwem Instagrama, na którym obserwuje ją prawie 20 tysięcy ludzi z całego świata.

Michaella Krajicek zaliczyłaby wpadkę i pokazała więcej niż by chciała

Michaella Krajicek na swoim Instagramie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, co robi na co dzień. Od kilku dni na jej profilu co i rusz pojawiają się bardzo odważne i gorące zdjęcia tenisistki, które mogą przyprawiać o szybsze bicie serca. Michaella Krajicek publikuje bowiem swoje fotografie w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że jak na sportowca przystało, tenisistka ma piękne ciało i delikatnie umięśnione. Przy okazji gwiazda prezentuje również swoje tatuaże, które na co dzień zakrywa pod ubraniami.

Tym razem jednak mało brakowało, a Michaella Krajicek zaliczyłaby poważną wpadkę. Co się stało? Tenisistka opublikowała swoje kolejne gorące zdjęcie, na którym widzimy ją w bikini. Trzeba przyznać, ze jest ono bardzo skąpe, szczególnie jego dolna część. Mało brakowało a Michaella Krajicek pokazałby znacznie więcej niż by chciała. 

Michaella Krajicek na odważnym zdjęciu w bardzo skąpym bikini. Fani podzieleni

Niektórym fanom takie bardzo odważne zdjęcie przypadło do gustu. Inni zaś w swoich komentarzach twierdzili, że Michaella Krajicek założyła zbyt skąpe bikini. Z którymi opiniami się zgadzacie?

 
Więcej o: