Dziewczyna Ronaldo nagrała, jak ćwiczy. Wszyscy patrzą tylko na jej córkę. Chyba wiele mam ma podobne doświadczenia

Georgina Rodriguez, partnerka Cristiano Ronaldo, chciała pokazać, jak ćwiczy. Jednak to jej córka skradła całe show! Widać, że 2-latka bacznie obserwuje mamę podczas jej codziennych czynności i stara się ją naśladować. Zobaczcie, jak profesjonalnie potrafi się sama malować.

Georgina Rodriguez to 26-letnia modelka i partnerka jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Cristiano Ronaldo. Para spotyka się od 2017 roku, a owocem ich miłości jest 2-letnia Alana Martina Dos Santos Rodriguez. Nagranie z dziewczynką w roli głównej robi właśnie wielką furorę w sieci. Co takiego wyjątkowego zrobiła Alana Martina Dos Santos Rodriguez?

Zobacz wideo Georgina Rodriguez nagrała, jak ćwiczy. Jednak wszyscy patrzą na jej córkę:

Georgina Rodríguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Wszyscy patrzą jednak na jej córkę Alanę Martinę Dos Santos Rodriguez

Georgina Rodríguez jest bardzo aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej fani mogą choć trochę podejrzeć, jak wygląda jej życie prywatne. Na Instagramie obserwuje ją prawie 18 milionów ludzi z całego świata. Modelka może się pochwalić rewelacyjną sylwetką, przy czym nie ukrywa, że jej figura to zasługa regularnych treningów. Georgina Rodríguez co i rusz publikuje na swoim Instagramie nagrania z ćwiczeń. Tym razem jednak to nie ona grała pierwsze skrzypce na opublikowanych filmiku. Całe show skradła jej córka, Alana Martina Dos Santos Rodriguez.

Georgina Rodríguez opublikowała niedawno kolejne krótkie wideo, na którym pokazała, jak ćwiczy. Modelka wykonywała akurat ćwiczenia na pośladki i uda, wykorzystując do tego taśmy. Na nagraniu pojawiła się nagle córka modelki i Cristiano Ronaldo. Nic nie robiąc sobie z tego, że mam ćwiczy, dziewczynka rozsiadła się na hantlach, wzięła do ręki duży pędzelek i zaczęła malować. Sami zobaczcie. Słodki widok, czyż nie?

 

Córka Cristiano Ronaldo robi furorę w sieci. Uroczy filmik!

Nagranie, które trwa zaledwie kilka chwil, od razu podbiło serca ludzi z całego świata. Świadczyć może o tym chociażby ogromna liczba lajków i komentarzy pod filmikiem. Oto niektóre z nich:

Zajęcie każdego dziecka, czyli przeszkadzanie rodzicom.
Alana sama maluje się przed treningiem. Jest słodka.
Ta mała przygotowuje się do następnego pokazu mody!
Więcej o: