Doda na odważnym zdjęciu. Swoje nagie ciało zakryła jedynie liśćmi. "Figura bomba"

Doda po raz kolejny rozgrzała swoich fanów gorącym zdjęciem. Tym razem pokazała się w bardzo skąpy stroju zrobionym tylko z liści. Efekt? Fani byli zachwyceni.

Doda doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów. Jedna z najbardziej popularnych piosenkarek regularnie publikuje na profilach w mediach społecznościowych swoje gorące i odważne zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem. Fani Dody oszaleli z zachwytu. 

Zobacz wideo Doda zdradziła, jak wygląda jej domowe SPA

Doda na odważnym zdjęciu. Swoje nagie ciało zakryła tylko liśćmi

Doda postanowiła pochwalić się swoim fanom efektami jednej z sesji zdjęciowych. W tym celu opublikowała na Instagramie kolejne odważne zdjęcie. Widzimy na nim gwiazdę "ubraną" w skąpy strój z liści. Uwagę zwraca również piękny wianek na głowie piosenkarki. Jak wam się podoba Doda w takim odważnym i naturalnym wydaniu?

Znajdź jedną niepasującą rzecz

- napisała żartobliwie Doda obok zdjęcia.

Doda na gorącym zdjęciu. Fani zachwyceni

Oczywiście fani piosenkarki od razu zasypali ją odpowiedziami na pytanie gwiazdy. Duża część z nich skupiła się jednak na wyglądzie Dody, pochlebnie go komentując.

Pięknie wyglądasz
Wyglądasz jak bogini i to mi się podoba
Cuuudo
Figura bomba
 

Doda zrobiła sobie odważną sesję zdjęciową za domem. "Telefonem, bez make up'u, bez fryzury"

Jakiś czas temu Doda postanowiła zająć sobie trochę czasu podczas domowej izolacji i zdecydowała się na inną, odważną sesję zdjęciową tuż za swoim domem. Efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. Fotografie zachwyciły internautów. "Myślałam, że to ty 10 lat temu... Sztos" - komentowali. 

Więcej o: