Aneta Zając w modnej bluzie z H&M. Kosztuje mniej niż 100 zł. "Chudzinko pięknie wyglądasz!"

Aneta Zając pokazała, jak spędziła tegoroczną majówkę. Naszą szczególną uwagę przykuła jej sportowa stylizacja, a konkretnie modna, żółta bluza z H&M. Ubranie wciąż można kupić i nie trzeba wydawać na nie fortuny.

Aneta Zając majówkę spędziła z najbliższymi na łonie natury. Ku uciesze swoich fanów nie zniknęła jednak całkowicie na ten czas. Na swoich profilach w mediach społecznościowych na bieżąco zdawała relację z tego, jak spędzała czas z rodziną. Na fotografiach widzimy ją z synami, gdzieś nad wodą. Nie wiadomo, gdzie konkretnie była aktorka, ale widoki z jej zdjęć są przepiękne. Naszą szczególną uwagę przykuła jedna ze stylizacji gwiazdy, a konkretnie jej niedroga, żółta bluza z H&M.

Zobacz wideo Aneta Zając zdradziła, jak wyglądał tort urodzinowy jej synów:

Aneta Zając w modnej bluzie z H&M

Na kilku zdjęciach Aneta Zając pokazała się w żółtej bluzie z kapturem. Fanki od razu zasypały aktorkę pytaniami, gdzie kupiła swoje ubranie. Okazuje się, że ta modna, żółta bluza z kapturem pochodzi z popularniej sieciówki, jaką jest H&M.

Żółta bluza z H&M, którą miała na sobie Aneta Zając, wyposażona jest w kaptur i dużą kieszeń z przodu typu kangur. Smaczku i charakteru dodaje jej uroczy nadruk z Myszką Miki. Jak wam się podoba aktorka w tak naturalnym i luzackim wydaniu?

Aneta Zając w żółtej bluzie z H&M. Znamy cenę ubrania

Jeśli podoba wam się żółta bluza z Myszką Miki z H&M, mamy dla was dobrą wiadomość. Wciąż można ją kupić w sklepie online tej popularnej sieciówki. Co więcej, nie trzeba wydawać na nią fortuny. Za taką żółtą bluzę z Myszką Miki z H&M zapłacicie 99,99 zł.

 

Aneta Zając pokazała, jak spędzała majówkę. Fani zasypali ją komplementami

Część fanek Anety Zając zwróciła uwagę na jej żółtą bluzę z H&M. Inne zaś na to, jak bardzo aktorka schudła w ostatnim czasie. W komentarzach pod jej zdjęciami pojawiło się wiele komplementów od internautów.

Chudzinko pięknie wyglądasz!
Tak przepięknie pani Anetko. Cudowna, fantastycznie, ślicznie.
Piękny uśmiech. Bardzo podobają mi się pani zdjęcia.
Jaka chudzina!!! Kocham, uwielbiam! Bluza świetna! Wspaniała kobieta.
Ślicznie wyglądasz. W momencie zrzucenia kg wygląda pani młodziej i piękniej. Pozdrawiam i gratuluję.
Więcej o: