Anna Wendzikowska zachwyca w spódnicy za 450 zł. "Obłędna". Warta swojej ceny?

Anna Wendzikowska pokazała, jak spędziła tegoroczną majówkę. Prezenterka udała się do Powsina do Ogrodu Botanicznego. Jak wyglądała tego dnia? Obłędnie! Sami zobaczcie jej stylizację.

Anna Wendzikowska, jak wiele polskich gwiazd, postanowiła wykorzystać majówkę i piękną pogodę na spędzenie czasu na łonie natury. W tym celu udała się do warszawskiego Powsina, a konkretnie do jego Ogrodu Botanicznego. Relację ze swojej wycieczki zdała na Instagramie. 

Anna Wendzikowska zachwyca w spódnicy polskiej marki za 450 zł

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie przepiękne zdjęcie, zrobione w powsińskim Ogrodzie Botanicznym. Widzimy na nim prezenterkę wśród kwitnących drzew. Piękny widok! Uwagę zwracają nie tylko cudowne okoliczności przyrody, ale również stylizacja gwiazdy.

Miałam być w Peru, jestem w Powsinie. W sumie też na „P”

- napisała na Instagramie Anna Wendzikowska.

Tego dnia Anna Wendzikowska postawiła na jasną bluzkę, dżinsową kurtkę w podobnym kolorze, długą, niebieską spódnicę, torebkę od Yves Saint Laurent oraz sportowe buty firmy Puma. Pierwsze skrzypce w stylizacji prezenterki zdecydowanie gra jej dolna część. To spódnica polskiej marki - Loriini. Podoba wam się? Niestety nie należy do najtańszych. Możecie ją bowiem kupić za 450 zł.

 

Anna Wendzikowska pokazała, jak spędziła majówkę. Fani zachwyceni jej stylizacją

Stylizacja Anny Wendzikowskiej bardzo przypadła do gustu jej fanom. W komentarzach pod fotografią zrobioną w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów.

Zobacz także: Plisowane spódnice marki Mohito!

Obłędna spódnica.
Piękne miejsce. Cudownie wyglądasz w tej stylizacji. Życzę dobrej niedzieli.
Cudnie, a spódniczka przepiękna.

Wśród komentarzy pojawił się również ten od innej gwiazdy, aktorki - Katarzyny Cichopek:

Piękna spódnica.
Więcej o: