Portal plotkarski pisze, że Maffashion jest w ciąży. Co na to blogerka? Dodaje niedwuznaczny wpis o dziecku

Maffashion jest w ciąży? Tak nieoficjalnie informuje portal Pudelek. Z ich źródła ma wynikać, że popularna polska blogerka i znany aktor, Sebastian Fabijański mieliby spodziewać się swojego pierwszego dziecka. Para na ten moment nie potwierdziła tych informacji. A może to jednak chodzi o dziecko, czyli nowy projekt blogerki? Tak wynika z jej najnowszego wpisu.

Według ustaleń portalu Pudelek jedna z najbardziej popularnych polskich blogerek - Maffashion (Julia Kuczyńska) miałaby być w ciąży. To byłoby jej pierwsze dziecko - owoc związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Plotka o rzekomej ciąży Maffashion bardzo szybko rozeszła się po sieci. Piszą o niej największe portale modowe i lifestyle'owe w Polsce.

Ani Maffashion, ani Sebastian Fabijański nie potwierdzili tych doniesień portalu. Blogerka zaś dodała wpis na Instagramie, w którym poinformowała o swoim dziecku, jakim jest dla niej nowy projekt modowy. Warto zwrócić uwagę, że plotki o rzekomej ciąży Maffashion pojawiają się co jakiś czas, więc może być i tak, że i tą dzisiejszą należy traktować z przymrużeniem oka.

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się od kilku miesięcy. Na początku blogerka i aktor ukrywali swój związek, jednak po jakimś czasie zaczęli w końcu razem pojawiać się na ściankach. 

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu po tym, jak Julia Kuczyńska rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem, znanym Youtuberem. Nastąpiło to w październiku 2019. Informację o rozstaniu para przekazała za pośrednictwem nagrania, które opublikowała w mediach społecznościowych. 

Maffashion dodała niedwuznaczny wpis o dziecku

Chwilę po tym, jak do mediów trafiły plotki, jakoby Maffashion była w ciąży, blogerka dodała niedwuznaczny wpis. Julia Kuczyńska wyznaje w nim, że jej nowym dzieckiem jest... projekt modowy - Eppram, który tworzy razem z Laną Nguyen. 

Maffashion - kim jest Julia Kuczyńska?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska to jedna z najbardziej popularnych blogerek modowych. Urodziła się 22 września 1987 roku w Złotowie. Na swoim koncie ma również kilka epizodów filmowych. Maffashion swojego bloga poświęconego modzie założyła w 2009 roku. Od tego czasu jej popularność bardzo szybko rosła.

Więcej o: