Małgorzata Socha pokazała się w bikini i pochwaliła płaskim brzuchem. W takim wydaniu raczej jej nie widujemy

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie swoje gorące i odważne zdjęcia. Widzimy na nich aktorkę w samym bikini. To bardzo rzadki widok. Wow, cóż za figura! Widać, że Małgorzata Socha schudła ostatnio.

Małgorzata Socha jakiś czas temu schudła i od tego czasu chętnie chwali się swoją nową, szczuplejszą figurą. Popularna polska aktorka na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie publikowała zdjęcia i nagrania ze swoich treningów, biegania po lesie czy ćwiczeń w domu. Teraz Małgorzata Socha zaprezentowała swoje gorące i odważne zdjęcie. Aktorka pozuje na nim w bikini. Wow, co za figura!

Zobacz wideo Małgorzata Socha pokazała, jak ciężko trenuje:

Małgorzata Socha na odważnym zdjęciu. Pokazała się w bikini i pochwaliła płaskim brzuchem

Małgorzata Socha zatęskniła ostatnio za ładną pogodą i wakacjami. W ramach wspomnień opublikowała na Instagramie zdjęcia z jednego ze swoich urlopów.

W takie deszczowe dni tym bardziej miło wrócić myślami do wakacyjnych dni... Bardzo dobrze, że pada! I dobrze, że można ogrzać się trochę wspomnieniami.

- napisała na Instagramie Małgorzata Socha.

Uwagę zwraca szczuplejsza figura aktorki. Warto zwrócić uwagę, że Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazuje się w tak odważnym wydaniu - w bikini. Trzeba przyznać, że wygląda znakomicie. Widać też efekty jej regularnych, ciężkich ćwiczeń. Sami zobaczcie:

 

Małgorzata Socha pokazała się w bikini. Fani zachwyceni

Zdjęcie Małgorzaty Sochy, na którym aktorka pokazała się w bikini, szybko zdobyło bardzo dużą liczbę lajków i komentarzy, w których fani wprost rozpływali się w zachwytach nad wyglądem i figurą gwiazdy.

Sexy Mami! Ty masz w sobie taki GLOW!
Piękna i zgrabna kobieta.
Jesteś fantastyczna.
Małgosiu, pięknie wyglądasz.
Więcej o: