Kim Kardashian West zaliczyła wpadkę z Photoshopem. Też widzicie te paznokcie?

Kim Kardashian West pochwaliła się efektami swojej sesji zdjęciowej, jednak fani zwrócili uwagę na coś innego. Bardzo szybko dopatrzyli się wpadki grafika.

Kim Kardashian West ku uciesze fanów jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda bardzo często uchyla też rąbka tajemnicy ze swojej pracy i publikuje efekty rozmaitych sesji zdjęciowych. Nie inaczej było i tym razem. Spostrzegawczy fani bardzo szybko dojrzeli jednak wpadkę graficzną. O co konkretnie poszło? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Kim Kardashian West pokazała, co trzyma w lodówce:

Kim Kardashian West i wpadka grafika

Kim Kardashian West postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie efektami sesji zdjęciowej, która była robiona jeszcze w lutym tego roku. Fotografie miały służyć do promocji zestawów do paznokci autorstwa celebrytki. 

Na jednym ze zdjęć widzimy Kim Kardashian West odwróconą tak, że możemy podziwiać jej piękne, gęste i długie włosy. Celebrytka prezentuje oryginalny wzór na paznokciach, który idealnie współgra z całą stylizacją gwiazdy. Niby standardowe zdjęcie promocyjne, jednak bardzo spostrzegawczy internauci szybko wychwycili na nim wpadkę grafika.

Kim Kardashian West zaszalała z Photoshopem. Fani bardzo szybko to wychwycili

Jeśli przyjrzycie się bardzo uważnie, zobaczycie w prawej, górnej części bujnych włosów gwiazdy... kawałek ręki, a właściwe palce i paznokcie. Dla ułatwienia dodajemy odpowiednio zaznaczone zdjęcie jednego ze spostrzegawczych internautów:

Więcej o: