Marina Łuczenko-Szczęsna schudła podczas izolacji. Pokazała, ile teraz waży. Zdradziła swój sposób na odchudzanie

Marina Łuczenko-Szczęsna schudła ostatnio trzy kilogramy. Na swoim Instagramie zdradziła, ile teraz waży i jak udało jej się wrócić do formy.

Marina Łuczenko-Szczęsna schudła ostatnio. Swoją nową wagą pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji zdradziła również, jak udało jej się zrzucić kilka kilogramów. Jak się okazuje, nie było to wcale trudne.

Marina Łuczenko-Szczęsna schudła. Pokazała, ile teraz waży

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła wziąć się za siebie i zrzucić kilka kilogramów. Jak się okazuje, nie było to dla niej trudne. Piosenkarka efektami swojego odchudzania pochwaliła się na Instagramie, a dokładnie na Instastory.

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała zdjęcie wagi, która wskazywała 51,5 kg. Piosenkarka ma przy tym 168 cm wzrostu. Z tego, co podaje gwiazda, udało jej się schudnąć w sumie trzy kilogramy.

Marina Łuczenko-Szczęsna odchudzała się. Zdradziła, jak udało się jej zrzucić zbędne kilogramy

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła również, w jaki sposób udało się jej zrzucić trzy kilogramy.

Żeby była jasność, wciąż jem dużo, jedynie ograniczam słodycze. Zero alko, joga

- zdradziła na swoim Instastory piosenkarka.

Marina - wagaMarina - waga instagram.com/marina_official/

Marina Łuczenko-Szczęsna jakiś czas temu przytyła

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła jakiś czas temu podczas rozmowy z Anią i Robertem Lewandowskim, że podczas izolacji domowej przytyła kilka kilogramów:

Sekret jest taki, że sama zaczynam się zmagać z dodatkowymi kilogramami. Nie no śmieję się. Cały czas ważę tak 52-53 kilogramy, ale ja się lepiej czuję, jak mam te 50 kilogramów jednak. Zacznę coś więcej teraz robić. Robię jogę, praktyki jogi. Dopiero ją poznaję, bo wcześniej nigdy tego nie robiłam.
Więcej o: