Agnieszka Kaczorowska w obłędnej stylizacji z sieciówki. Jej modny kombinezon to hit! Kosztuje mniej niż 65 zł

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny pokazała, że można wyglądać modnie, kobieco i z klasą i nie trzeba wydawać na to fortuny. Aktorka zaprezentowała się w pięknym i wyszczuplającym kombinezonie marki Sinsay, który można kupić w atrakcyjnej cenie.

Agnieszka Kaczorowska ma doskonałą figurę, dzięki czemu cokolwiek założy, wygląda w tym dobrze. Aktorka i tancerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i doskonałą orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Nie inaczej było i tym razem.

Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny udowodniła, że można wyglądać modnie i dobrze i nie trzeba przy tym wydawać fortuny. Aktorka postawiła na popularną sieciówkę Sinsay. Fanki były zachwycone. Nie dziwimy się. My również jesteśmy pod wrażeniem pięknego i modnego kombinezonu marki Sinsay, który miała na sobie Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na nudę dziecka:

Agnieszka Kaczorowska w modnym kombinezonie marki Sinsay

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ostatnio mini sesją fotograficzną, którą przeprowadził jej mąż. Zdjęcia zostały zrobione na balkonie w nowym domu pary. Naszą szczególną uwagę przykuła przede wszystkim obłędna stylizacja aktorki i tancerki.

Agnieszka Kaczorowska do sesji założyła modny kombinezon marki Sinsay. W takim wydaniu wyglądała obłędnie! W dodatku kombinezon ma czarno-białe pionowe paski, dzięki czemu optycznie wyszczupla sylwetkę. Swoją stylizację aktorka uzupełniła równie modną dżinsową kurtką oraz klapkami z dużymi kokardami.

 

Agnieszka Kaczorowska w obłędnej stylizacji z sieciówki Sinsay. Znamy cenę jej kombinezonu

Ten modny kombinezon, który miała na sobie Agnieszka Kaczorowska, to hit na ten sezon! Co więcej możesz go już mieć za jedyne 59,99 zł. 

Również fani byli zachwyceni kombinezonem Sinsay, który miała na sobie Agnieszka Kaczorowska. Świadczyć o tym mogą ich liczne pozytywne komentarze pod zdjęciem aktorki:

Super kombinezon, pięknie pani wygląda.
Piękna stylizacja.
Wyglądasz wspaniale, kwitnąco i kobieco! Pozdrawiam.
Super outfit.

Zobacz: Kombinezony w rozmiarze S na domodi.pl

Więcej o: