Małgorzata Kożuchowska zbulwersowana tym, co zobaczyła w Warszawie nad Wisłą. Pokazała zdjęcia. "Groza"

Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami bardzo smutną obserwacją, której dokonała podczas weekendowego spaceru nad Wisłą w Warszawie. "Jestem załamana i wściekła. Jak można pozostawić po sobie coś takiego!" - krótko skomentowała aktorka to, co zobaczyła.

Małgorzata Kożuchowska postanowiła skorzystać z pięknej, słonecznej pogody, jaka była w ostatni weekend w Warszawie i wybrać się na spacer. Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek udała się nad Wisłę. Jednak widoki, które tam zastała, zamiast ją zrelaksować i wprawić w zachwyt, oburzyły. Swoją smutną obserwacją Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami. Opatrzyła ją również odpowiednimi zdjęciami. Fotografiami, które po prostu smucą.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska w zaskakującej charakteryzacji:

Małgorzata Kożuchowska zszokowana tym, co zobaczyła w Warszawie nad Wisłą

Małgorzata Kożuchowska wykorzystała swoją popularność i duże zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad milion osób), aby zwrócić uwagę na problem zaśmiecania brzegu Wisły w Warszawie. Jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc w stolicy dla spacerowiczów, codziennie przewijają się tam dziesiątki tysięcy ludzi. Szkoda tylko, że niektórzy zostawiają po sobie ślad. Ślad w postaci śmieci. Morza śmieci nad Wisłą!

Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak wygląda brzeg Wisły w Warszawie

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instastory kilka zdjęć, które zrobiła podczas weekendowego spaceru nad Wisłą. Ten widok niestety przeraża! Na fotografiach widzimy plastikowe i szklane butelki, puszki po konserwach, opakowania po jedzeniach itp.

Takimi oto słowami Małgorzata Kożuchowska opisała to, co ujrzała:

Groza.
Jestem załamana i wściekła. Jak można pozostawić po sobie coś takiego!
Brak słów.

Na koniec przyznała, że pozbierała część śmieci:

Pozbieraliśmy ile się dało, ale tu trzeba zorganizowanej akcji sprzątania, a nie trójki ludzi! W efekcie ostatecznie większość tych śmieci trafi do rzeki. A tyle się o tym mówi, jak widać wciąż za mało.

Małgorzata Kożuchowska zbulwersowana tym, co zobaczyła w Warszawie nad Wisłą. Morze śmieciMałgorzata Kożuchowska zbulwersowana tym, co zobaczyła w Warszawie nad Wisłą. Morze śmieci fot. screen: Instagram/malgorzatakozuchowska_

Więcej o: