Dorota Szelągowska już tak nie wygląda. Pokazała się w nowej fryzurze. Fani zachwyceni. "Fryz ekstra"

Dorota Szelągowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. Gwiazda w takiej odmienionej fryzurze wygląda bardzo kobieco i stylowo. Fani są zachwyceni.

Dorota Szelągowska ostatnio nosiła krótkie i raczej proste włosy. Teraz zaskoczyła lekko odmienioną fryzurą. Co prawda zmiana jest delikatna i subtelna, ale za to jaki efekt! Sami zobaczcie. Fani byli pod ogromnym wrażeniem. Nie dziwimy się - my również jesteśmy zachwycone delikatnie odmienioną fryzurą Doroty Szelągowskiej.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska ma za sobą nieudaną wizytę u fryzjera:

Dorota Szelągowska i jej nowa fryzura

Dorota Szelągowska wróciła do pracy na planie programu. Swoim szczęściem podzieliła się na Instagramie, publikując zdjęcie zrobione podczas nagrań. 

Tu jest pięknie! Kręcimy.

- napisała na Instagramie Dorota Szelągowska.

Naszą szczególną uwagę przykuła nowa fryzura Doroty Szelągowskiej. Co prawda zmiana jest naprawdę delikatna i subtelna, ale za to jaki efekt! Dorota Szelągowska ma na zdjęciu dłuższe włosy, które zebrała na jedną stronę i dodatkowo jeszcze pofalowała. Jak wam się podoba prezenterka w takim wydaniu? Naszym zdaniem wygląda bardzo kobieco i stylowo. Co więcej, fryzura dodaje gwieździe pazura.

 

Dorota Szelągowska pokazała się w nowej fryzurze. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Doroty Szelągowskiej. Pod jej nowym zdjęciem od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów:

Pani Doroto, wygląda pani pięknie, stylizacja super.
Klasa!
Pięknie, a włosy to ani rosną migiem.
Super!
Super ciuszki, no i fryz ekstra.
Więcej o: