Małgorzata Ohme w zaskakującej fryzurze podczas programu na żywo. Pokazała duży dystans do siebie

Małgorzata Ohme i jej dość niecodzienna fryzura, w której prezenterka pojawiła na planie "Dzień dobry TVN", bardzo szybko stały się hitem internetu. Zobaczcie, dlaczego.

Małgorzata Ohme we wrześniu 2019 roku została nową prowadzącą popularny, poranny program TVN "Dzień dobry TVN". Prezenterka za każdym razem, gdy się pojawia na wizji, zachwyca swoim wyglądem. Tym razem jednak postanowiła trochę zaszaleć i przy okazji pokazać, że ma duże poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Wszystko przez dość niecodzienną i mocno zaskakującą fryzurę, w której Małgorzata Ohme pokazała się podczas programu "Dzień dobry TVN". Jej zdjęcie bardzo szybko stało się hitem sieci!

Zobacz wideo Prosta i szybka do zrobienia fryzura - warkocz bez plecenia:

Małgorzata Ohme w zaskakującej fryzurze podczas programu "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer prowadzili czwartkowe wydanie programu "Dzień dobry TVN". Jednak oczy wszystkich zwrócone były na fryzurę prezenterki. Jej zdjęcia bardzo szybko obiegły internet i stały się hitem. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Małgorzata Ohme pojawiła się bowiem w programie na żywo w bardzo mocno natapirowanych włosach, które wyglądały jakby były w totalnym nieładzie i chaosie. Mimo to prezenterka wyglądała cudownie i pięknie się uśmiechała. Sami zobaczcie:

 
Włosy mi dęba stanęły.

- żartobliwie podpisała zdjęcie na Instagramie Małgorzata Ohme.

Również jej współprowadzący zamienił całą sytuację żart, pisząc na swoim Instagramie:

Współprowadząca mi się zmierzwiła. Takie hity tylko w "Dzień dobry TVN".

- skomentował na Instagramie Filip Chajzer.

Zdjęcie Małgorzaty Ohme hitem sieci. Fani żartują i komplementują

Zdjęcie Małgorzaty Ohme bardzo szybko stało się obiektem lekkich, żartobliwych komentarzy. A to tylko niektóre z nich:

Nieład artystyczny.
Edward Nożycoręki.

Większość fanów skomplementowała prezenterkę, twierdząc, że ta we wszystkim wygląda ładnie i że ma ogromne poczucie humoru.

Ładnemu we wszystkim ładnie.
Gosiu. Dzień bez ciebie w TVN jest dniem straconym. To co dzisiaj zrobiłaś z fryzurą i pompkami rozbawiłaś mnie do łez. Jesteście wspaniali.
I dzięki takim osobom jak pani dzień staje się lepszy
Pani jest niesamowita! Rzadko widzę osobę z tak pięknym dystansem do siebie. I ten śliczny uśmiech! Dziękuję, że mam zaszczyt gościć panią w domu.
Więcej o: