Henna pudrowa brwi - kobiety oszalały na jej punkcie! Na czym polega? Jakie daje efekty? Ile kosztuje?

Henna pudrowa brwi to zabieg, który szturmem wdarł się do salonów kosmetycznych. Nie dość, że jest bezbolesny, upiększa brwi, to jeszcze je dodatkowo pielęgnuje. Na czym polega henna pudrowa brwi? Czemu kobiety tak bardzo kochają ten zabieg?

Henna pudrowa brwi to jeden z największych hitów wśród zabiegów kosmetycznych dla kobiet. Nic dziwnego! Kobiety wręcz oszalały na jej punkcie. Taki zabieg nie dość, że jest całkowicie bezbolesny, to jeszcze daje spektakularne efekty, dzięki czemu stanowi świetną alternatywę dla makijażu permanentnego, który boli i który do najtańszych nie należy. Na czym polega taka henna pudrowa? Jak wygląda i jakie daje efekty? Jak są jej zalety? Ile kosztuje? Odpowiedź znajdziecie w dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Proste triki na piękne rzęsy:

Henna pudrowa brwi - na czym polega i jakie daje efekty (przed i po)?

Henna pudrowa brwi to nowość na rynku kosmetycznym, która bardzo szybko stała się jednym z najbardziej popularnych zabiegów pielęgnacyjnych tych włosków. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest doskonałą alternatywą dla makijażu permanentnego, który niestety, ale jest zabiegiem bolesnym. Zaś henna pudrowa w ogóle nie boli. I to jeden z jej największych atutów. Ale oczywiście nie jedyny.

Henna pudrowa sprawia, że brwi są nie tylko ciemne, optycznie zagęszczone (doskonale wypełnia ubytki we włoskach) i mają ładny, regularny kształt, ale też jednocześnie odżywia je i pielęgnuje. Co ważne taki zabieg daje bardzo naturalny efekt w porównaniu z makijażem permanentnym. Ile trwa henna pudrowa brwi? Niedługo, ponieważ maksymalnie 45 minut. Sam czas trzymania barwnika na brwiach to 20-30 minut.

Warto jednak przy tym pamiętać, że taka henna pudrowa może wywoływać reakcję alergiczną. Dlatego przed pierwszym zabiegiem warto zrobić test uczuleniowy. Najlepiej minimum 48 godzin przed planowaną wizytą u kosmetyczki.

Henna pudrowa brwi - jak długo się trzyma?

Henna pudrowa brwi w porównaniu ze zwykłą, tradycyjną henną utrzymuje się dużo dłużej. I to jest właśnie jej kolejny atut. Taki zabieg barwi bowiem nie tylko włoski, ale dodatkowo również i skórę. Dzięki temu efekt na skórze utrzymuje się ok. 14 dni, zaś na włoskach nawet do sześciu tygodni, co jest naprawdę długo.

Henna pudrowa brwi - ile kosztuje? (cena)

Kolejnym atutem henny pudrowej brwi w porównaniu z makijażem permanentnym jest jej cena. Koszt takiego zabiegu waha się od 50 do 80 zł w zależności od miasta i salonu. Najlepiej taki zabieg przeprowadzać co miesiąc, dzięki czemu utrzymamy stały efekt ciemnych, gęstych i pięknych rzęs.

Henna pudrowa brwi - opinie

Henna pudrowa brwi cieszy się coraz to większą popularnością. Zdaniem wielu kobiet dużym atutem tego zabiegu jest jego bezbolesność oraz trwałość. Hennę pudrową brwi przeprowadza już coraz więcej salonów. Trwa ona nieco dłużej niż tradycyjna henna, ale za to daje lepsze, bardziej intensywne i bardziej długotrwale efekty. Skusicie się?

Więcej o:
Komentarze (24)
Henna pudrowa brwi - kobiety oszalały na jej punkcie! Na czym polega? Jakie daje efekty? Ile kosztuje? Odpowiadamy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 32 razy 28

  Efekt? Sztuczny, przerysowany, komediowy. Kiedy skóra również jest zafarbowana dosłownie jak od linijki nie ma mowy o naturalnym, ładnym wyglądzie. Nie wiem skąd to parcie na takie karykaturalne brwi. Komiczne wyglądają te wszystkie dziewczyny z brwiami, jakby je komputerowo laser naniósł. Od wielu lat sama sobie przyciemniam brwi zwykłą henną. Bez odbarwionej skóry, bez sztucznosci, trzyma się do 3 tygodni i jest tanio.

 • Gość: Zenek

  Oceniono 15 razy 15

  To w końcu brwi czy rzęs ?

 • Gość: Jola

  Oceniono 11 razy 11

  Skąd ta cena. To kosztuje 120 złotych i jest do niczego.

 • Gość: Jolanta

  Oceniono 11 razy 11

  Ja tez robiłam i miałam dwa tygonie a tam gdzie nie ma włoska musiałam domalować nie polecam.

 • Gość: Wirus

  Oceniono 13 razy 9

  No no tapeciary i glonojady wszystko zrobią aby wyglądać sztucznie 🤣🤣

 • Gość: Jarzębina

  Oceniono 7 razy 7

  Wiele opinii osób negujących jakość "towaru"...Materiał reklamowy? Trzeba uprzedzać.

 • Gość: Doberman

  Oceniono 13 razy 7

  Co za bzdury piszecie, zrobienie brwi permanentnych wcale nie boli są odpowiednie środki znieczulające a konkretnie maści które się smaruje przed zabiegiem i zupełnie nic nie boli po co piszecie takie absurdy a cena tej henny powala na kolana 80zł na 2 tygodnie a permanentne 600zł na 2 lata bo tyle się trzymają dobrze zrobione brwi przez doświadczoną lingisterkę

 • Gość: Zenek

  Oceniono 10 razy 6

  Czyli permanentny się lepiej opłaca jest tańszy i trzyma długo a najlepiej wygląda włoskowy,to jest zbliżony do natury .

 • Gość: Pati

  Oceniono 7 razy 5

  Mi się utrzymuje 4 dni. Nie polecam. Wolę zrobić sobie ombre za 600 zł I mieć na 4 lata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX