Małgorzata Kożuchowska w bardzo odważnej stylizacji, która odkryła jej brzuch. "Ale fota. Szok"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie swoje dawne zdjęcie. Uwagę zwraca bardzo skąpa stylizacja i płaski, lekko umięśniony brzuch aktorki. Wow! My jesteśmy pod wrażeniem.

Małgorzatę Kożuchowską najwidoczniej wzięło ostatnio na wspomnienia. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, które pochodzi z sesji zrobionej kilkanaście lat temu. Uwagę zwraca płaski i lekko umięśniony brzuch gwiazdy. Wow, naprawdę robi wrażenie! Wiedzieliście, że Małgorzata Kożuchowska była kiedyś w takiej formie? My jesteśmy pod wrażeniem. Fani aktorki również. 

Zobacz wideo Proste, domowe ćwiczenia na brzuch:

Małgorzata Kożuchowska w bardzo odważnej stylizacji. Pokazała brzuch

Małgorzta Kożuchowska opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją ubraną w bardzo krótkie shorty, błyszczący, cekinowy stanik oraz w krótkie, różowe futerko. To bardzo odważna stylizacja! W takim wydaniu praktycznie w ogóle nie widujemy Małgorzaty Kożuchowskiej. Przypominamy, że zdjęcie to zostało zrobione kilkanaście lat temu.

Sobota. Ja gotowa na imprezę, której nie ma.

- podpisała żartobliwe zdjęcie Małgorzata Kożuchowska.

Jak wam się podoba aktorka w takim odważnym wydaniu? Stylizacja stylizacją, ale my patrzymy na ten płaski i lekko umięśniony brzuch. Wow!

 

Małgorzata Kożuchowska pokazała płaski brzuch. Fani zachwyceni

Na reakcję fanów aktorki nie trzeba było zbyt długo czekać. W swoich licznych komentarzach zasypali wręcz Małgorzatę Kożuchowską komplementami. My się nie dziwimy. Wśród wpisów pod zdjęciem aktorki pojawiły się również "ochy i achy" od znanych koleżanek z branży.

Jest moooc. HOT.
Uuu na grubo siostro! Tzn. na chudo, ale na bogato!
Ale fota. Szok.
Wow jaka figura. Megaaaaa!!! Rewelacyjnie pani wygląda!!!
Więcej o: