Chciał zrobić niespodziankę ukochanej i zaliczył poważną wpadkę. Tak może się skończyć kupowanie przez internet

28-letni Daniel Varey z Manchesteru chciał zrobić prezent na urodziny ukochanej, więc kupił jej przez internet kieliszki do alkoholu. Niestety przez pośpiech zaliczył poważną wtopę. Jak zareagowała kobieta? "Nie mogła przestać się śmiać".

Kupowanie rzeczy przez internet jest proste, szybkie i wygodne. Ma jednak pewne mankamenty. Nie zawsze wiemy, co tak naprawdę zamawiamy - nie widzimy bowiem danej rzeczy na żywo, nie możemy jej dotknąć itp. Łatwo również o pomyłkę.

Taką właśnie poważną wpadkę zaliczył pewien Anglik, który postanowił zrobić prezent swojej ukochanej z okazji jej okrągłych, bo 30. urodzin. Niestety, przez pośpiech i mały błąd zamiast pięknego napisu na upominku pojawiły się.... szczegóły dostawy zamówienia online.

Zobacz wideo Stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Kupił przez internet prezent urodzinowy dla ukochanej i zaliczył poważną wpadkę

28-letni Daniel Varey z Manchesteru postanowił zamówić przez internet prezent dla swojej narzeczonej na jej 30. urodziny. Miały nim być kieliszki do alkoholu. Najwidoczniej mężczyzna tak się spieszył z zakupami online, że w momencie wypisywania zamówienia pomylił ze sobą dwie kolumny: tę, w której wpisuje się informacje o dostawie z tą, w której powinien znaleźć się napis, który ma zostać wygrawerowany na prezencie.

Zamówione kieliszki miały być spersonalizowanym prezentem z napisem: 

Wszystkiego najlepszego z okazji 30. urodzin księżniczko. Kocham cię.

Przez pomyłkę jednak Daniel Varey w kolumnie wpisał szczegóły dostawy:

Jeśli to możliwe, dostarczcie przed poniedziałkiem, bo wtedy są jej 30. urodziny.

Na szczęście narzeczona mężczyzny ma dystans i duże poczucie humoru, więc całą sytuację obróciła po prostu w żart.

Chciałem, aby urodziny Hayley były dla niej jak najbardziej wyjątkowe (...). Kieliszek ją rozweselił, nie mogła przestać się śmiać.

- opowiadał Daniel Varey.

Daniel Varey przyznał, że jego pomyłka wynikła z pośpiechu. Gdy składał zamówienie online, jego narzeczona siedziała tuż obok niego.

Ten prezent bardzo mnie rozbawił podczas moich urodzin spędzonych w izolacji.

- mówiła solenizantka.

Źródło: The Sun

Więcej o: