Bella Hadid pokazała, że modelki nie mają idealnie płaskiego brzucha. "Dziękuję za tę uroczą fałdkę"

Bella Hadid - jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek pokazała, że nie ma idealnego ciała i wcale się tego nie wstydzi. Jej brzuch nie jest idealnie płaski i co z tego? Kobiety pokochały ją za jej najnowsze zdjęcie.

Bella Hadid to znana na całym świecie, 23-letnia modelka, która urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie sesje zdjęciowe dla największych marek. Chodziła również po wybiegach podczas najbardziej prestiżowych pokazów mody oraz dla najbardziej cenionych projektantów. Wydawać by się mogło, że ma idealne ciało. Nic bardziej mylnego. 

Zobacz wideo Jedzenie, dzięki któremu schudniesz:

Bella Hadid w bardzo skąpym bikini pokazała, że nie ma idealnego ciała

Bella Hadid postanowiła pokazać wszystkim, że nie ma ludzi idealnych i że modelki nie mają perfekcyjnych ciał, jak niektórym się wydaje. Gwiazda wykorzystała swoje duże zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 30,8 miliona osób z całego świata) i opublikowała zdjęcie, za które teraz dziękują jej tysiące kobiet. Dlaczego? Czytajcie dalej.

Bella Hadid wrzuciła na swojego Instagrama niby zwyczajne zdjęcie, na którym widzimy ją bez makijażu, w rozczochranych włosach i w skąpym, zielonym bikini. Uwagę zwraca ciało popularnej modelki. Widać, że nie jest idealne ani też nadmiernie wychudzone. Bella Hadid ma kobiece kształty i nie ma idealnie płaskiego brzucha, co widać na drugim zdjęciu, na którym modelka siedzi. I co z tego? Gwiazda akceptuje siebie taką, jaka jest i nie boi się pokazywać swoich zdjęć bez obróbki w Photoshopie. Brawo!

 

Bella Hadid pokazała "fałdki na brzuchu". Kobiety jej dziękują

Nieczęsto się bowiem zdarza, aby gwiazdy publikowały na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia nie poddane obróbce grafików. Tym bardziej wielkie brawa dla modelki! Fotografia Belli Hadid zdobyła ogromną liczbę lajków i komentarzy zachwyconych internautów z całego świata. Kobiety dziękowały jej, że pokazała, że nawet modelki nie mają idealnych ciał i że najważniejsza jest samoakceptacja.

Brawo za odwagę.
Dziękuję, że pokazałaś tę uroczą, niewielką fałdkę na brzuchu.
Body positive rządzi.
Jesteś piękna.
Inspirujesz nas.

- to tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów modelki.

Więcej o: