Kasia Tusk w modnych spodniach z sieciówki. Kosztują mniej niż 170 zł

Kasia Tusk zaprezentowała swoją domową stylizację. Uwagę zwracają jej modne spodnie dżinsy. Pochodzą z popularniej sieciówki online, czyli NA-KD. Znamy ich cenę.

Kasia Tusk już nieraz udowodniła, że można wyglądać modnie i stylowo i nie trzeba przy tym wydawać fortuny. Jedna z najbardziej popularnych blogerek w Polsce (autorka bloga Makelifeeasier) regularnie wybiera ubrania z popularnych sieciówek, z których tworzy piękne stylizacje. Nie inaczej było i tym razem. Kasia Tusk postawiła na modne spodnie dżinsy ze sklepu NA-KD i to był strzał w 10!

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Kasia Tusk w modnych spodniach dżinsach z popularnej sieciówki. Znamy ich cenę

Kasia Tusk to jedna z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska już od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 366 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Tym razem Kasia Tusk zaprezentowała się w domowej, casualowej stylizacji. Popularna blogerka ma na sobie białą, obcisłą bluzkę z dekoltem oraz modne spodnie dżinsy. Stylizacja jest wygodna i minimalistyczna.

Spodnie dżinsy Kasi Tusk pochodzą z popularnej sieciówki online, czyli z NA-KD. Mają proste nogawki i wysoki stan. Dostępne są w sklepie online i to we wszystkich rozmiarach, od 32 do 44. Można je kupić za 161 zł. Skusicie się?

Zobacz też: Wyprzedaż modnych, sportowych spodni!

 
Więcej o: