Deynn zrobiła sobie przerażający makijaż. Fani zachwyceni. "Mistrzyni!"

Deynn po raz kolejny udowadnia, że ma niesamowite zdolności w robieniu zjawiskowych makijaży. Tym razem postawiła na przerażający make-up. Jej twarz wygląda, jakby była pocięta na plasterki.

Deynn, czyli Marita Surma, to polska blogerka, instruktorka fitness, celebrytka oraz osobowość internetowa. Pochodzi ze Świdina, a swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku, prowadząc bloga modowego. Od kilku lat razem ze swoim mężem Danielem Majewskim propagują aktywny styl życia. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazują, jak ćwiczą i co jedzą. Para motywuje innych do regularnej aktywności fizycznej i dbania o siebie.

Zobacz wideo Jak wykonać trwały makijaż, który przetrwa nawet trening?

Deynn w przerażającym makijażu

Deynn od jakiegoś czasu przekonuje na swoim Instagramie, że umie nie tylko doskonale motywować do aktywnego trybu życia, ale również ma świetne umiejętności w robieniu makijażu. I nie chodzi tu o zwykły, codzienny make-up. Deynn regularnie publikuje zdjęcia, na których prezentuje bardzo zjawiskowe i wymyślne makijaże, wykonane oczywiście przez siebie samą i na swojej twarzy. Tym razem po raz kolejny zachwyciła internautów. My również jesteśmy pod wrażeniem.  

Deynn opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała kolejną charakteryzację, zrobioną przy pomocy makijażu. Jej twarz wygląda, jakby była pokrojona w plasterki. Deynn na swoim Instastory pokazała również cały proces, podczas którego powstawał ten niesamowity makijaż. Majstersztyk! Sami zobaczcie i oceńcie:

Deynn i jej przerażający makijażDeynn i jej przerażający makijaż fot. screen: Instagram/deynn

Deynn i jej niesamowity makijaż. Fani pod wrażeniem

Nie tylko my jesteśmy pod ogromnym wrażeniem umiejętności Deynn. Trzeba przyznać, że gwiazda ma naprawdę talent. Makijaż przez nią zrobiony wygląda, jakby był poddany obróbce graficznej, a to tylko kolorowe kosmetyki.

Mistrzyni!
Cudo.
Piękny.

- piszą pod zdjęciem zachwyceni fani.

Więcej o: