Kasia Tusk zachwyca w modnej sukience na lato. Znamy jej cenę. Teraz możecie ją kupić taniej o 25 procent

Kasia Tusk pochwaliła się na Instagramie efektami swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Uwagę zwraca piękna, już letnia sukienka blogerki. Znamy jej cenę.

Kasia Tusk zdecydowanie należy do grona najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska już od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier. Na swojej stronie regularnie uchyla rąbka tajemnicy z życia nie tylko zawodowego, ale również prywatnego. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 366 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura - koczek:

Kasia Tusk zachwyca naturalnością w modnej sukience na lato. Znamy jej cenę

Kasia Tusk, jak to ma w zwyczaju, pochwaliła się swoją kolejną, już letnią stylizacją. Popularna blogerka tym razem postawiła na prostotę i minimalizm i to był strzał w 10! Wyglądała bardzo naturalnie i kobieco - wprost przepięknie. 

Kasia Tusk opublikowała na Instagramie zdjęcie, zrobione na łące, wśród zieleni. Tego dnia postawiła na modną sukienkę we wzory z kwiatów. Swoją prostą, ale też bardzo kobiecą stylizację uzupełniła szerokim brązowym paskiem. My jesteśmy zachwycone! Zwróćcie również uwagę na bardzo naturalny makijaż blogerki oraz rozpuszczone i lekko rozwiane przez wiatr włosy.

Podoba wam się ta letnia sukienka, którą Kasia Tusk miała na sobie? Pochodzi ze sklepu Edited i normalnie kosztuje 252,90 zł. Jednak teraz możecie skorzystać ze specjalnego kodu -25 procent i mieć ją dużo taniej. Skusicie się?

 

Kasia Tusk zachwyca w naturalnym wydaniu

Fanom Kasi Tusk jej naturalne wydanie bardzo przypadło do gustu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod zdjęciem. A oto niektóre z nich:

Świetnie wyszła ta sesja.
Sielsko, uwielbiam takie klimaty.
Uwielbiam tę kolekcję. Kwintesencja lata.
Piękna sesja.
Przepiękne światło!
Więcej o: