62-letnia Sharon Stone pozuje w skąpym bikini. "Co za ciało! Wyglądasz idealnie"

Sharon Stone zachwyciła ostatnio fanów swoimi najnowszymi zdjęciami. Popularna aktorka pokazała się na nich w samym bikini. I trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie!

Sharon Stone na początku marca tego roku skończyła 62 lata. Dla aktorki czas się jednak zatrzymał. Gwiazda opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak 62-latka wygląda w bikini. Wow! Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Jak zmieniały się gwiazdy?

Sharon Stone na odważnych zdjęcia w skąpym bikini. Wygląda rewelacyjnie!

Sharon Stone podzieliła się ostatnio z fanami swoimi zdjęciami, zrobionymi przy basenie. Jedna z najbardziej znanych aktorek pozuje do nich w skąpym bikini. 62-letnia Sharon Stone może się pochwalić pięknym, zadbanym i jędrnym ciałem.

Sharon Stone jest jedną z tych gwiazd, które propagują naturalny wygląd. Aktorka nieustannie podkreśla, że swój wygląd zawdzięcza przede wszystkim zdrowemu trybowi życia. Regularnie trenuje, mniej więcej cztery razy w tygodniu, a są to zazwyczaj: pilates, joga oraz taniec, a także wysypia się. Sharon Stone stara się również zdrowo odżywiać i w ogóle nie pić alkoholu. Aktorka podkreśla przy tym, że nie poddaje się inwazyjnym, odmładzającym zabiegom medycyny estetycznej, takich jak np. popularny botoks.

 

Sharon Stone pochwaliła się figurą w bikini. Fani zachwyceni

Najnowsze, odważne zdjęcia Sharon Stone, do których aktorka pozuje w skąpym bikini, nie przeszły niezauważone przez jej fanów. Internauci nie szczędzili gwieździe komplementów. Część z nich skupiła się na świetnej sylwetce aktorki, inni zaś chwalili ją za propagowanie naturalnego wyglądu i akceptacji siebie. 

Jesteś piękna.
Co za ciało! Sharon, wyglądasz idealnie.
Piękna kobieta.
Udowadniasz, że można się świetnie starzeć!
Dziękuję, że pokazujesz siebie w naturalnej odsłonie. Taka właśnie jesteś przepiękna.
Więcej o: