Kinga Rusin zachwyca w spódnicy i bluzce z H&M. To modele idealne na lato. I wciąż można je kupić

Kinga Rusin postawiła na stylizację w wersji total look z H&M. Jej spódnica i bluzka idealnie wpasują się w trendy na nadchodzący sezon lato 2020. I wciąż można je kupić.

Kinga Rusin już nieraz udowodniła, że bardzo dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych i że ma doskonałe wyczucie stylu. Co więcej, popularna prezenterka bardzo często pokazuje, że można wyglądać modnie i z klasą i nie trzeba na to wydawać fortuny. Nie inaczej było ostatnio. Kinga Rusin pojawiła się w stylizacji: bluzce i spódnicy z popularnej sieciówki, jaką jest H&M. I wyglądała rewelacyjnie. Ubrania te wciąż można kupić.

Zobacz wideo Modna, prosta i stylowa fryzura - koczek:

Kinga Rusin w bluzce i spódnicy z H&M

Kinga Rusin zachwyciła swoją ostatnią kreacją, w której pojawiła się na planie programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Prezenterka postawiła na stylizację w wersji total look z popularnej sieciówki, jaką jest H&M. I naszym zdaniem to był strzał w 10!

Tego dnia Kinga Rusin wybrała długą, plisowaną spódnicę za kolano z H&M. Ubranie ma biały kolor i pokryte jest granatowymi wzorami. Spódnica idealnie wpisuje się w lekki, zwiewny styl boho. To model idealny na nadchodzący sezon lato 2020. Co więcej spódnica wciąż jest dostępna w sklepie H&M i kosztuje 229,99 zł.

Zobacz: Atrakcyjna wyprzedaż bluzek!

Uzupełnieniem stylizacji była lekka, delikatnie przezroczysta bluzka w takim samym kolorze, co spódnica i również pochodząca H&M. Ubranie także jest wciąż dostępne w popularnej sieciówce, a kosztuje 139,99 zł.

Poznaj: Najmodniejsze, dopasowane bluzki w świetnych cenach!

 
Więcej o: