Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w obłędnym stroju kąpielowym z H&M. Znamy jego cenę

Małgorzata Rozenek-Majdan korzysta z ostatnich dni przed porodem i wypoczywa. Ostatnio prezenterka świętowała swoje urodziny m.in. na basenie. Gwiazda pokazała się w kostiumie kąpielowym z H&M i wyglądała rewelacyjnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan rodzi już lada moment. Świadczyć o tym może wielkość jej ciążowego brzuszka. Trzeba przyznać, że ciąża bardzo służy gwieździe, która wygląda rewelacyjnie. Popularna prezenterka 1 czerwca obchodziła swoje urodziny. Relację z imprezy zdała na swoim Instagramie. Naszą szczególną uwagę przykuła stylizacja gwiazdy, a konkretnie jej strój kąpielowy, który pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest H&M.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała efekty swojej sesji zdjęciowej z koniem:

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w stroju kąpielowym z H&M

Małgorzata Rozenek-Majdan swoje ostatnie urodziny spędziła z najbliższymi w jednym z najlepszych hoteli w Polsce. To była niespodzianka dla niej od męża, Radosława Majdana. Para odpoczywała na łonie natury i na basenie. Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała kilka zdjęć ze swoich urodzin. 

Wybierając się na basen, Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na piękny, jednoczęściowy kostium kąpielowy. Strój jest biały i pokryty cienkimi, pionowymi paskami w kolorze błękitu. Dodatkowo ozdobiony jest piękną falbaną przy dekolcie w stylu hiszpańskim. Trzeba przyznać, że ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w takim kostiumie kąpielowym wygląda rewelacyjnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w kostiumie kąpielowym z H&M. Znamy jego cenę

Jeśli podoba wam się kostium kąpielowy z H&M, który miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, mamy dla was dobrą wiadomość. Strój wciąż można kupić w popularnej sieciówce, a dostępny jest we wszystkich rozmiarach (od 32 do 50). Ile kosztuje? 139, 99 zł.

Warto zwrócić uwagę, że ten kostium kąpielowy z H&M jest nie tylko bardzo kobiecy, dzięki falbance przy dekolcie, ale również optycznie wyszczupla. A to wszystko dzięki pionowym paskom. 

Jeśli chcecie zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda w kostiumie kąpielowym z H&M, musicie kliknąć strzałką w prawo, żeby zobaczyć kolejne zdjęcia:

 
Więcej o: