Aneta Zając jeszcze bardziej schudła. Fani zachwyceni. "Jaka pani szczuplutka się zrobiła"

Aneta Zając przeszła ostatnio dość dużą metamorfozę. Aktorka schudła ok. 10 kg i teraz chętnie chwali się swoją szczupłą sylwetką. Tym razem pokazała woje szczupłe i wyrzeźbione nogi w krótkich spodenkach.

Aneta Zając jakiś czas temu przeszła dużą metamorfozę i bardzo schudła - ok. 10 kg. Popularna aktorka, znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", od tego czasu chętnie chwali się swoją nową, szczupłą sylwetką. Nic dziwnego! Efekty widoczne są już na pierwszy rzut oka.

Sposób Anety Zając na szczuplejszą figurę? Tak naprawdę nie jest to nic super odkrywczego. Zdrowa dieta plus regularne treningi. Na Instagramie gwiazdy możemy podejrzeć, jak ta aktywnie spędza czas.

Zobacz wideo Jak poprawić wygląd brzucha? Odpowiadamy:

Aneta Zając jeszcze bardziej schudła. Pokazała nogi w krótkich spodenkach

Aneta Zając postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazać, jak spędziła ostatni weekend. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, zrobione w sobotę nad Wisłą w Warszawie. Na fotografii widzimy aktorkę, jeżdżącą na rolkach. Uwagę zwracają szczupłe i wyrzeźbione nogi gwiazdy. Tego dnia Aneta Zając postawiła akurat na krótkie spodenki. Widać, że aktorka ostatnio jeszcze bardziej schudła. Jak wam się podoba gwiazda w nowym wydaniu?

A wam jak mija sobota?

- podpisała zdjęcie Aneta Zając.

 

Szczupła Aneta Zając. Fani zachwyceni jej nową figurą i zgrabnymi nogami

Najnowsze zdjęcie Anety Zając nie umknęło uwadze fanom aktorki. Internauci wprost zasypali gwiazdę komplementami na temat jej nowej, szczuplejszej figury. Oto niektóre z nich:

Zagrabniocha.
Jaka pani szczuplutka się zrobiła. Pięknie.
Twoja przemiana jest rewelacyjna. Chylę czoła.
Forma jest.
Więcej o: