Małgorzata Socha postawiła na modny dodatek na sezon lato 2020. I to był strzał w 10! Wygląda przepięknie

Małgorzata Socha pochwaliła się swoją letnią i bardzo kobiecą stylizacją. Naszą uwagę zwrócił dodatek do niej, czyli piękny, modny, słomkowy kapelusz. Ten, który ma na sobie aktorka pochodzi ze sklepu Monnari i jest teraz na przecenie.

Małgorzata Socha to jedna z tych polskich gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Popularna aktorka regularnie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując m.in. jak spędza wolny czas oraz jak trenuje. Na Instagramie obserwuje ją ponad 879 tysięcy osób z całej Polski. Dla niektórych z nich gwiazda stanowi inspirację modową. Nie inaczej było i tym razem. Małgorzata Socha pochwaliła się modnym dodatkiem na lato, czyli słomkowym kapeluszem.

Zobacz wideo Małgorzata Socha pokazała, jak wyglądała jej wizyta u fryzjera:

Małgorzata Socha zachwyca w modnym kapeluszu

Małgorzata Socha już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie stylu i orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Tym razem opublikowała na swoim Isntagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją kolejną letnią stylizację. Naszą szczególną uwagę przykuł dodatek do kreacji, czyli modny kapelusz.

Tego dnia Małgorzata Socha postawiła na długą, bardzo kobiecą sukienkę z zalotnym rozcięciem i kwiatowymi wzorami. Do tego dobrała stylowe, czarne sandałki. Całość swojej letniej i bardzo kobiecej stylizacji uzupełniła modnym, słomkowym kapeluszem. My jesteśmy zachwycone tą stylizacją!

Małgorzata Socha w modnym kapeluszu z sieciówki. Znamy jego cenę. Teraz kupicie go taniej!

Kapelusz, który ma na sobie Małgorzata Socha, pochodzi ze sklepu Monnari. Co więcej, jest obecnie przeceniony. Kupicie go za jedyne 44,95 zł. Taki słomkowy kapelusz to idealne rozwiązanie na lato. Jest nie tylko stylowym i modnym dodatkiem, ale przede wszystkim bardzo praktycznym, ponieważ chroni przed słońcem.

 
Więcej o: