Doda na odważnym zdjęciu w skąpym bikini. Przy okazji zdradziła też, ile waży. "Ty nic nie jesz?"

Doda po raz kolejny rozgrzała swoich fanów bardzo gorącym zdjęciem. Tym razem pokazała się w skąpym, różowymi bikini. Efekt? Fani byli zachwyceni.

Doda doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów. Jedna z najbardziej popularnych piosenkarek regularnie publikuje na profilach w mediach społecznościowych swoje gorące i odważne zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem. Fani Dody oszaleli z zachwytu.

Zobacz wideo Doda pokazała na Instagramie, jak trenuje:

Doda na odważnym zdjęciu. Piosenkarka pozuje w skąpym, różowym bikini

Doda opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pokazała, jak spędzała długi weekend. Przy okazji przyznała, że to były jej ostatnie takie wolne dni, przeznaczone na błogi wypoczynek. W ciągu najbliższych kilku miesięcy gwiazdę czeka bowiem intensywna praca na planie filmowym.

Mój jedyny i ostatni wolny weekend przed planem. Od poniedziałku zaczyna się moja wspaniała przygoda filmowa, do której przygotowywałam się przez ostatnie pół roku. P.S: wiem, że nawet nie możecie się skupić na treści tego posta... I WCALE SIĘ? NIE DZIWIĘ.

- napisała na Instagramie Doda.

Na odważnym zdjęciu widzimy piosenkarkę ubraną jedynie w skąpe, różowe bikini. Doda zaprezentowała swoją szczupłą i lekko umięśnioną sylwetkę. Piosenkarka nie ukrywa, że to efekt regularnych treningów. Na jej Instagramie możecie podejrzeć, jak ćwiczy.

 

Doda zdradziła, ile waży

Pod odważnym zdjęciem Dody pojawiło się pytanie, ile piosenkarka obecnie waży. Gwiazda otwarcie odpowiedziała:

53 kg.

Przyznała również, że ma 169 cm wzrostu.

Doda pozuje w samym bikini i chwali się szczupłą, wysportowaną sylwetką. Fani zachwyceni

Takie odważne zdjęcie Dody oczywiście nie przeszło bez komentarzy jej fanów. Pod fotografią wprost posypały się zachwyty od internautów.

To chyba twoja forma życia. Wyglądasz obłędnie.
I to jest laska.
Ten brzuch masz obłędny.
Cud natury, to bym się odniósł do tego, co na zdjęciu, ale nie w tle.
Ty nic nie jesz?
Więcej o: