Adele jeszcze bardziej schudła. Teraz jest kompletnie nie do poznania

Adele opublikowała w sieci nagranie, za pośrednictwem którego upamiętniła ofiary tragedii w Londynie w 2017 roku. Uwagę zwraca jeszcze szczuplejsza twarz piosenkarki, która w ostatnim czasie schudła prawie 50 kg.

Adele za sprawą swojego niezwykłego talentu wokalnego bardzo szybko stała się jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. W 2015 roku, po wydaniu trzeciej płyty, zdecydowała się jednak zwolnić tempo zawodowe i usunąć nieco w cień. Niedawno piosenkarka zaskoczyła wszystkich swoją ogromną metamorfozą. Adele bardzo schudła i jest teraz kompletnie nie do poznania.

Zobacz wideo Jessica Mercedes również przeszła na dietę Adele

Adele schudła prawie 50 kg. Wiemy, jak to osiągnęła

Adele jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. Znana jest między innymi z hitów takich jak "Rolling in the deep" czy "Set fire to the rain". Fani uwielbiają ją za jej muzyczny talent, a także dystans do siebie i swojego ciała. Artystka nigdy nie ukrywała także swoich wymiarów plus size i pewnie czuła się ze swoimi krągłościami. 

Adele przeszła jednak ostatnio spektakularną metamorfozę. Okazuje się, że pomogła jej w tym innowacyjna dieta sirtfood. Dodatkowo gwiazda regularnie uprawia również sport m.in. cross-training oraz pilates.

Poznaj odzież sportową na Avanti24.pl!

Na czym polega dieta sirtfood? Opiera się głównie na sirtuinach, czyli białkach Sir lub Sir2. Białka te nie tylko regulują procesy metaboliczne, ale także chronią komórki przed stanami zapalnymi. Twórcami diety są Glen Matten oraz Aidan Goggins - brytyjscy specjaliści do spraw żywienia. Stworzony przez nich jadłospis oparty jest na produktach, które są aktywatorami sirtuin. Ich zdaniem należy wykluczyć z niego słodycze, zupki i sosy w proszku, białą mąkę oraz wszelkie dania gotowe. Z kolei warto włączyć do niego m.in. zieloną herbatę, oliwę z oliwek, soję, czerwone wino, seler naciowy, kapary, kurkumę oraz orzechy włoskie. 

Adele na najnowszym nagraniu. Jest jeszcze chudsza

Do sieci trafiło wzruszające nagranie Adele, w którym gwiazda upamiętniła ofiary tragedii Grenfell Tower z 2017 roku w Londynie. Warto zwrócić uwagę, że jest to pierwsze publiczne wystąpienie piosenkarki po naprawdę długiej przerwie. Uwagę zwraca jeszcze szczuplejsza Adele. Sami zobaczcie:

 
Więcej o: