Fan zarzucił Marcelinie Zawadzkiej, że jest nieszczęśliwa, bo nie ma jeszcze męża i dzieci. Odpowiedziała

Marcelina Zawadzka odpowiedziała na złośliwy komentarz jednego z internautów. "Pewnie myślisz, że ja nie chcę nikogo sobie znaleźć. To jesteś w błędzie." - napisała prezenterka.

Marcelina Zawadzka w zeszłym roku rozstała się z Rafałem Jonkiszem, z którym spotykała się przez prawie 12 miesięcy. Od tego czasu jedna z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce, prowadząca poranny program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie", nie była widywana z żadnym mężczyzną. Wcześniej Marcelina Zawadzka związana była m.in. z Mikołajem Roznerskim. Byli razem cztery miesiące. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka opowiedziała o swoich relacjach z mężczyznami:

Marcelina Zawadzka odpowiedziała na złośliwy komentarz

Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie efektami swojej najnowszej sesji zdjęciowej. Na fotografiach widzimy pięknie pomalowaną i uczesaną prezenterkę. Gwiazda ma na sobie krótką bluzkę z dużym dekoltem, do tego odsłaniającą brzuch. Trzeba przyznać, że zdjęcia są bardzo zmysłowe. Pod fotografiami od razu posypały się komplementy od zachwyconych fanów prezenterki. Nie dziwimy się. Gwiazda wygląda wprost oszałamiająco!

Jeden z wpisów szczególnie zwrócił uwagę samej Marceliny Zawadzkiej. 

Może i ładna, ale najważniejszego nie ma. Ani ślubu, ani męża, ani dzieci.

- napisał złośliwie jeden z obserwujących profil Marceliny Zawadzkiej.

Fani od razu stanęli w obronie prezenterki:

Posiadanie dzieci i męża nie jest wyznacznikiem szczęścia w życiu.

- komentowali.

Szokujący komentarz. Mam nadzieję, że ty osobo (bo nie wiem czy jesteś kobietą, czy mężczyzną), jesteś "pełna" życiowo. Życzę ci tego, jeśli w twoim mniemaniu to jest szczęście. Pewnie myślisz, że ja nie chcę nikogo sobie znaleźć. To jesteś w błędzie. Dzięki za komentarz.

- odpowiedziała bardzo szczerze również sama główna zainteresowana, czyli Marcelina Zawadzka.

 
Więcej o: