Anna Lewandowska zachwyca w taniej koszulce z Mango. Kosztuje mniej niż 70 zł

Anna Lewandowska już po raz kolejny udowodniła, że można dobrze wyglądać i nie trzeba wydawać na to fortuny. Popularna polska trenerka postawiła na koszulkę z Mango i to był strzał w 10! Jej stylizacja robi wrażenie.

Anna Lewandowska już nieraz udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i dobrą orientację w najnowszych i najbardziej gorących trendach modowych. Popularna polska trenerka i żona Roberta Lewandowskiego pokazuje również, że można wyglądać modnie oraz stylowo i nie trzeba wydawać na to fortuny. Nie inaczej było i tym razem. Anna Lewandowska postawiła na T-shirt z popularnej sieciówki, czyli z Mango.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała efekty wizyty u fryzjera:

Anna Lewandowska w T-shircie z Mango

Anna Lewandowska po długiej przerwie w końcu wybrała się do fryzjera. Gwiazda postanowiła delikatnie skrócić swoje długie włosy, grzywkę oraz rozjaśnić je. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Naszą uwagę przykuła nie tylko nowa fryzura trenerki, ale również jej stylizacja. 

Tego dnia Anna Lewandowska postawiła na wygodny, casualowy styl. Uwagę zwraca czarny T-shirt trenerki, na którym znajdują się symbole kultowego zespołu The Rolling Stones. Koszulka nadaje całej stylizacji pazura i charakteru w stylu rock and roll. My jesteśmy zachwycone, fanki trenerki również!

Anna Lewandowska i jej T-shirt z Mango. Znamy cenę koszulki

Zdjęcie trenerki bardzo przypadło do gustu jej fankom, czego wyraz dały w licznych, pozytywnych komentarzach pod fotografią. Wśród wpisów pojawiły się również pytania o T-shirt. Okazuje się, że koszulka pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Mango. Jej cena? Zaledwie 69,90 zł. Jak wam się podoba? Skusicie się?

Sprawdź: Najmodniejsze koszulki na ramiączkach!

 
Więcej o: