Joanna Koroniewska zachwyca w taniej sukience z Zary. To model idealny na lato. Kosztuje mniej niż 100 zł

Joanna Koroniewska zaprezentowała swoją rockową stylizację, którą zachwyciła fanów. Pierwsze skrzypce gra w nim czarna, zwiewna sukienka z Zary. Można ją kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Joanna Koroniewska już nieraz udowodniła, że można wyglądać modnie oraz stylowo i nie trzeba wydawać na to fortuny. Aktorkę na Instagramie obserwuje ponad 428 tysięcy osób, dla których gwiazda stanowi inspirację. Tym razem Joanna Koroniewska pokazała się w taniej sukience z popularnej sieciówki, jaką jest Zara i zachwyciła. To idealny model na lato!

Zobacz wideo Joanna Koroniewska udowadnia, że ma duży dystans i poczucie humoru:

Joanna Koroniewska w sukience z popularnej sieciówki Zary. Znamy jej cenę

Joanna Koroniewska, jak to ma w zwyczaju, zaprezentowała na swoim Instagramie kolejną, letnią stylizację. Tym razem aktorka postawiła na bardzo lekką i zwiewną, czarną sukienkę na ramiączkach o długości do kolan. Ubranie dodatkowo zdobione jest szerokimi falbanami. Całość swojej stylizacji Joanna Koroniewska uzupełniła rockowymi botkami, dzięki czemu kreacja zyskała charakter i pazura.

Podoba wam się sukienka Joanny Koroniewskiej? Mamy zatem dla was dobrą wiadomość. Można ją kupić w popularnej sieciówce, jaką jest Zara. Sukienka pochodzi z linii Join Life. W ramach niej kupimy ubrania wyprodukowane tylko i wyłącznie z bawełny ekologicznej. Taką sukienkę z Zary, którą ma na sobie Joanna Koroniewska, możecie kupić już za 89,90 zł. Skusicie się?

 

Joanna Koroniewska pokazała się w letniej sukience z Zary. Fani zachwyceni

Joanna Koroniewska w takim rockowym wydaniu bardzo przypadła do gustu swoim fanom, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem aktorki. Oto niektóre z nich:

Piękna.
Ale nogi.
Super buty.
Super wyglądasz.
Więcej o: