Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu. Wygląda jak gwiazda fitness. Wow, co za figura!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie swoje stare zdjęcie. Fani zasypali ją komplementami. Nie dziwimy się.

Małgorzatę Kożuchowską wzięło ostatnio na wspomnienia. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek opublikowała na swoim profilu na Instagramie stare zdjęcie. Fani byli zachwyceni. Dlaczego? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska sama ucharakteryzowała się na bohatera filmu "Alicja w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska na starym zdjęciu. Wygląda na nim jak gwiazda fitness

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie stare zdjęcie.

Ktoś miał dziś kiepski dzień? Wrzucam fotę/znalezisko z ostatnich porządków... Moje codzienne treningi nie były nigdy moją mocną strona, ale ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze.

- napisała z poczuciem humoru Małgorzata Kożuchowska.

Na zdjęciu widzimy młodą aktorkę (mniej więcej 30-letnią) w typowym stroju fitness z lat 90-ych XX wieku. Małgorzata Kożuchowska ma na sobie długie, fioletowe i błyszczące leginsy, do tego mocno wycięty, czerwony kostium i kolorowe getry. Uwagę zwraca również fryzura aktorki - burza blond loków. Jak wam się podoba Małgorzata Kożuchowska w takim dawnym wydaniu? Spójrzcie tylko na perfekcyjną figurę aktorki. My jesteśmy pod wrażeniem.

 

Małgorzata Kożuchowska opublikowała stare zdjęcie. Fani zachwyceni figurą aktorki

Fani nie mogli przejść obojętnie wobec takiego zdjęcia aktorki. Wielu z nich w swoich komentarzach porównało Małgorzatę Kożuchowską do amerykańskiej gwiazdy - Jane Fondy. Inni żartowali, że to stylizacja rodem z filmu "Aniołki Charliego".

Cudne zdjęcie. I ubranko wspaniale!!!
Świetna stylówka.
Szał.
Boska.
Ach te włosy.
Więcej o: