Jennifer Lopez zachwyca na odważnym zdjęciu. "Co za ciało". Widać, że ma 50 lat?

Jennifer Lopez dobrze wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda opublikowała na Instagramie gorące zdjęcie. Jest na nim ubrana jedynie w skąpy kostium kąpielowy z naprawdę dużym dekoltem.

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej kobieca i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zdradziła, jak wyglądała jej impreza zaręczynowa:

Jennifer Lopez na odważnym i bardzo gorącym zdjęciu. Fani zachwyceni

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które powstało w ramach sesji dla nowej kampanii marki Guess. Popularna piosenkarka ubrana jest tylko w biały, jednoczęściowy kostium kąpielowy, który dodatkowo jest też mocno wycięty. Odważnie!

 

Jak można się domyślać, pod gorącym zdjęciem Jennifer Lopez od razu posypały się "ochy i achy" zachwyconych internatów z całego świata. Oto niektóre z komentarzy:

Idealna.
Wyglądasz oszałamiająco
Co za ciało.
Wow.
Królowa powróciła.

Jennifer Lopez nie wstydzi się swojego ciała. Ciężko pracuje na jego wygląd

Jennifer Lopez ma 50 lat (w lipcu tego roku skończy 51), ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Więcej o: