Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno urodziła. Teraz chwali się perfekcyjną sylwetką. Podkreśliła ją stylizacją

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała na Instagramie stylizację, w której udała się na niedzielne wybory prezydenckie. Gwiazda odsłoniła nogi i pochwaliła się nienaganną sylwetką.

Małgorzata Rozenek-Majdan niecałe trzy tygodnie temu urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. W ostatni weekend gwiazda wzięła udział w niedzielnych wyborach prezydenckich, z czego relację zdała na swoim Instagramie. Uwagę zwraca perfekcyjna figura Małgorzaty Rozenek-Majdan, którą prezenterka dodatkowo podkreśliła stylizacją.

Zobacz wideo Jak powinna wyglądać dieta w ciąży?

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą niecałe trzy tygodnie po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione zaraz po tym, jak gwiazda wyszła z Komisji Wyborczej, w której oddawała swój głos w tegorocznych wyborach na prezydenta Polski. Prezenterce towarzyszył mąż, Radosław Majdan. 

Trzasnęliśmy to.

- poinformowała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan tego dnia postawiła na fioletową marynarkę oraz luźne, krótkie spodenki w tym samym kolorze. Do tego dobrała szary T-shirt i modne, białe, sportowe buty na platformie. Stylizacja gwiazdy podkreśliła jej nienaganną figurę. Spójrzcie tylko na te nogi! Widać, że Małgorzata Rozenek-Majdan niecałe trzy tygodnie temu urodziła?

 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nogi w krótkich spodenkach. Fani zachwyceni

Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan od razu posypały się komentarze internautów. Jednak zdecydowana większość z nich dotyczyła wpisu gwiazdy i wyborów. Część osób skupiła się zaś na rewelacyjnym wyglądzie prezenterki, komplementując ją:

Wygląda pani jeszcze piękniej i młodziej niż przed ciążą. Piękna pani Małgosia.

- czytamy w jednym z komentarzy.

Więcej o: