Edyta Herbuś nago na odważnym zdjęciu. Zasłoniła się jedynie psem. Fani mocno podzieleni. "Czar prysł"

Edyta Herbuś zaskoczyła ostatnio swoich fanów odważnym zdjęciem, na którym widzimy ją kompletnie topless. Jaka była ich reakcja? Mocno podzielona.

Edyta Herbuś jest jedną z tych gwiazd, które chętnie uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego i pokazują je na Instagramie. Profil gwiazdy obserwuje ponad 212 tysięcy osób. Tym razem była tancerka i aktorka zaskoczyła ich odważnym zdjęciem. Nie wszystkim się jednak spodobało.

Zobacz wideo Największe wpadki gwiazd, jest i Edyty Herbuś:

Edyta Herbuś nago. Zasłoniła się tylko psem

Edyta Herbuś opublikowała ostatnio na Instagramie odważne zdjęcie, do którego pozuje kompletnie topless, zasłonięta jedynie swoim psem. Dodatkowo gwiazda jest kompletnie bez makijażu i ma mokre, rozpuszczone włosy. To zdecydowanie niecodzienny widok!

Stawiam na naturę.

- czytamy w opisie do zdjęcia.

 

Edyta Herbuś topless. Fani mocno podzieleni

Odważne zdjęcie Edyty Herbuś nie przeszło niezauważone przez jej fanów. Jednak ich zdania były mocno podzielone. Część z nich była wręcz zachwycona takim naturalnym i odważnym wydaniem gwiazdy. Inni zaś skrytykowali Edytę Herbuś, a konkretnie jej naturalny wygląd. Oto niektóre z komentarzy:

Edyta wypadłaś olśniewająco... Kobieco, eterycznie i naturalnie... Prawdziwa klasa. Piękno i inteligencja z duża dozą dystansu do siebie, od zawsze wzbudzały zazdrość.
No nie wierzę!!! Gratuluję. Jest bardzo dobrze. Też tak wyglądam rano, tylko nie mam odwagi pokazać. Jesteś wielka!!!!
Beznadzieja.
I czar prysł.

Wśród komentarzy pojawiły się również zarzuty, że pokazywanie się nago to po prostu forma promocji i szukania sensacji:

A gdyby tak jednak zaistnieć czymś innym niż golizną i "naturą"?
Więcej o: