Anna Wendzikowska zachwyca w kostiumie kąpielowym z Zary. Widać, że urodziła dwójkę dzieci?

Anna Wendzikowska przebywa obecnie nad Zalewem Zegrzyńskim. Relację ze swojego wypoczynku na bieżąco zdaje na Instagramie. Tym razem pochwaliła się rewelacyjną figurą w pięknym, modnym kostiumie z Zary.

Anna Wendzikowska postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na wycieczkę niedaleko Warszawy, w której prezenterka na co dzień mieszka. Gwiazda udała się do jednej z miejscowości nad Zalewem Zegrzyńskim i ku uciesze swoich fanów na bieżąco zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku.

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć z widokami, które zapierają dech w piersiach. My zwróciłyśmy uwagę na piękny i modny kostium kąpielowy prezenterki. Jak się okazuje, model ten pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska opowiedziała o rozstaniu z partnerem:

Anna Wendzikowska zachwyca swoją figurą w kostiumie kąpielowym z Zary

Anna Wendzikowska na jednym ze zdjęć pozuje ze swoimi dwiema córeczkami. Prezenterka ubrana jest tylko w jednoczęściowy, czerwony kostium kąpielowy, zdobiony przy dekolcie falbankami. Spójrzcie tylko na jej rewelacyjną figurą! Widać, że Anna Wendzikowska ma 38 lat i urodziła dwóję dzieci?

Ten modny, czerwony kostium kąpielowy, który założyła Anna Wendzikowska, pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest Zara. Niestety, jak zdradziła sama prezenterka w jednym z komentarzy, jest to model ze starej kolekcji, także raczej nie dostaniemy go w obecnie ofercie Zary.

 

Anna Wendzikowska w modnym kostiumie z Zary. Fani zachwyceni

Zdjęcie Anny Wendzikowskiej bardzo przypadło do gustu jej fanom, czego wyraz dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod nim. Oto niektóre z nich:

Piękny widok.
Ależ jesteście piękne.
Cudne córcie i cudna mama w zabójczym stroju.
Przepiękny strój.
Więcej o: