Anna Lewandowska skrytykowana za swoją stylizację. "Szorty noszone za nisko - modowy fail"

Anna Lewandowska i jej stylizacja zostały oceniona przez znaną stylistkę, Karolinę Domaradzką. Jak wypadły? Nie najlepiej.

Anna Lewandowska na początku maja tego roku urodziła swoje drugie dziecko - córkę Laurę. Popularna polska trenerka oraz żona Roberta Lewandowskiego nie zwolniła jednak tempa. Wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Ostatnio pojawiła w studiu programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Opowiadała w nim o macierzyństwie i powrocie do formy po porodzie. Jej stylizacji z tego dnia przyjrzała się znana stylistka, Karolina Domaradzka. Jaki był tego efekt? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zmieniła fryzurę:

Anna Lewandowska skrytykowana za swoją stylizację

Anna Lewandowska, wybierając się do studia "Dzień dobry TVN", postawiła na krótkie, czarne, skórzane spodenki, które idealnie podkreśliły zgrabne i wysportowane nogi gwiazdy. Do tego dobrała biała T-shirt z poduszkami na ramionach. Całość stylizacji uzupełniła czarnymi botkami, które dodały charakteru i pazura. Patrząc na komentarze pod zdjęciem Anny Lewandowskiej, na którym gwiazda zaprezentowała swoją stylizację, można wywnioskować, że przypadła ona do gustu jej fanom. Nie spodobała się jednak znanej stylistce.

 

Karolina Domaradzka oceniła stylizację Anny Lewandowskiej

Karolina Domaradzka postanowiła rozłożyć na czynniki pierwsze stylizację Anny Lewandowskiej i ocenić ją. Swoją analizę przedstawiła na Instastory na swoim profilu na Instagramie.

Skórzane shorty megamodne, ale kiedy ich góra sięga do pasa, a nie jest na wysokości bioder. Szorty noszone za nisko - modowy fail.

- napisała na swoim Instastory Karolina Domaradzka.

Znana stylistka skrytykowała również sposób noszenia przez Annę Lewandowską biżuterii, a konkretnie łańcucha oraz "nieodpowiednio wystylizowaną" jej zdaniem bluzkę z poduszkami. Zgadzacie się z tymi ocenami?

Karolina Domaradzka krytykuje Annę LewandowskąKarolina Domaradzka krytykuje Annę Lewandowską screen z InstaStories @karolina_domaradzka

Na kolejnych relacjach na swoim Instastory Karolina Domaradzka pokazała przykłady, jak powinno się nosić poszczególne elementy garderoby, aby nie popełnić tych samych błędów w stylizacji.

Więcej o: