Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, ile przytyła w ciąży. Wyznała też, jak chce wrócić do wcześniejszej formy

Małgorzata Rozenek-Majdan może się pochwalić figurą godną pozazdroszczenia. Gwiazda przyznała, ile przytyła podczas swojej ostatniej ciąży. Opowiedziała również, w jaki sposób stara się obecnie wrócić do formy.

Małgorzata Rozenek-Majdan niecałe trzy tygodnie temu urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze swoich fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również zdjęcia swoje z synem. 

Zobacz wideo Czy koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Mamy odpowiedź lekarza:

Małgorzata Rozenek zdradziła, ile przytyła w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że podczas swojej trzeciej ciąży (gwiazda ma już bowiem dwóch synów z poprzedniego małżeństwa) sporo przytyła. Prezenterka przyznała, że w sumie przybrała 20 kilogramów na wadze. To i tak mniej niż w przypadku obu wcześniejszych ciąż, podczas których Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła 30 i 27 kilogramów.

Małgorzata Rozenek przyznała, jak chce wrócić do wagi sprzed ciąży

Pod jednym ze zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie wywiązała się dyskusja wśród fanek gwiazdy na temat zrzucania nadprogramowych kilogramów po ciąży. Do rozmowy włączyła się również sama główna zainteresowana. Przyznała, że obecnie nie ma nawet czasu na to, aby zająć się odchudzaniem. Twierdzi, że na ten moment stara się po prostu zdrowo odżywiać.

Ja też mam dużo nadprogramowych kilogramów, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać.

- wyznała otwarcie w jednym z komentarzy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Naszym zdaniem Malgorzata Rozenek-Majdan ma po ciąży figurę godną pozazdroszczenia.

 
Więcej o: