Jennifer Aniston z poważnym apelem do swoich fanów. Chodzi o koronawirusa. "Zabił już tak wiele osób"

Jennifer Aniston postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w internecie i zaapelować do ludzi, aby przestrzegali zasad bezpieczeństwa w dobie pandemii koronawirusa. Jej zdaniem wiele osób bagatelizuje powagę sytuacji i np. nie nosi maseczek ochronnych.

Jennifer Aniston to znana na całym świecie amerykańska aktorka. Na Instagramie obserwuje ją ponad 34,5 mln obserwujących. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoją popularność i ogromne zasięgi w internecie, aby zaapelować do swoich fanów. O co dokładnie? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama, a potem rozbiła... telefon

Jennifer Aniston z poważnym apelem do swoich fanów. Chodzi o koronawirusa

Jennifer Aniston postanowiła ostatnio zabrać głos w sprawie pandemii koronawirusa i zaapelować do swoich fanów o rozsądek, w tym m.in. o noszenie maseczek ochronnych. Jej zdaniem nie wszyscy stosują się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa, nad czym aktorka mocno ubolewa.

Ja rozumiem, że maseczki ochronne są uciążliwe i niezbyt wygodne. Ale czy nie dostrzegasz tego, że dużo gorsze jest to, że firmy są zamykane, że ludzie tracą pracę, pracownicy służby zdrowia są wyczerpani? Wirus zabił już tak wiele osób, ponieważ nie robimy odpowiednio dużo(...). Wciąż jest wiele osób w naszym kraju, które odmawiają podjęcia niezbędnych kroków w celu wypłaszczenia krzywej i zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Ludzie martwią się, że ich prawa zostaną odebrane poprzez poproszenie ich o noszenie masek(...). Jeśli zależy wam na ludzkim życiu, proszę, noście te cholerne maseczki i zachęcajcie innych do tego samego.

- zaapelowała na swoim Instagramie Jennifer Aniston.

 
Więcej o: